نمناک/ براي محبوب و خاص بودن زن شوهر ذهنيتي خاص دارد ، ويژگي هاي فردي و رفتارهاي همسر در زندگي مشترک مرد را به او جذب و يا حتي دفع مي کند.

زناني که هميشه محبوب شوهرشان هستند
مردان تفاوت هاي زيادي با يکديگر دارند اما اغلب آنان برخي رفتار ها در خانم ها را بيشتر مي پسندند و اين رفتارها هيچوقت از توجه آنان دور نمي ماند و هميشه براي آنها قابل تحسين است . ممکن است ابتداي آشنايي چهره براي مردان بسيار مهم باشد اما رفته رفته آنها به ويژگي هاي فرد مقابل خود توجه مي کنند و عاشق برخي از خصوصيات او مي شوند. اگر مي خواهيد بدانيد کدام يک از زنان محبوب همسر خود هستند را از دست ندهيد.

 
اين زنان نزد شوهرانشان محبوب ترند
مردان برخي از ويژگي هاي زنان را بيش از ساير ويژگي هاي او مي پسندند . اين ها همان رفتار و خصوصياتي هستند که يک مرد از همسرش انتظار دارد. زناني نزد شوهر خود محبوب ترند که :

مستقل باشند

مردان همسري را دوست دارند که به او تکيه کند تا او احساس نمايد که مرد قوي است اما برخي از زنان شخصيت بسيار وابسته اي دارند و بيش از حد متکي به شوهر خود بوده و حتي قادر به تصميم گيري در کوچک ترين مسائل نيستند. مردان از اين گونه زنان متنفرند و دوست دارند همسرشان شخصيت مستقلي داشته باشد. شخص وابسته ترس از دست دادن شريک زندگي خود را دارد و از تنها ماندن، تصميم گيري و حتي تنها فکر کردن مي ترسد.

آنها زني را دوست دارند که از زير مسئوليت هاي مختلف زندگي شانه خالي نکنند و در انجام کارهاي مختلف زندگي سهم داشته و در تصميم گيري ها مشارکت داشته باشند. در اين صورت روابط بين زن و مرد بهتر و زن براي مرد ارزش بيشتري پيدا مي کند.

اگر داراي شخصيت وابسته اي هستيد، احساسات خود را تقويت کنيد. ترس از دست دادن، تنها ماندن، نداشتن اعتماد به نفس، نداشتن قدرت تصميم گيري هاي مهم و ضروري را از خود دور کنيد تا روابط عاطفي قوي با همسر خود برقرار نماييد.

اعتماد به نفس داشته باشند

مردا زناني را دوست دارند که توانايي هاي خود را بشناسند و بر آنها تمرکز نمايند و آنها را به رخ بکشند. آنها زنان ضعيف و ترسو که فقط بر روي نقاط ضعف خود تمرکز مي کنند را دوست ندارند. براي اينکه قوي و داراي اعتماد به نفس به نظر برسيد، از زبان بدن حتما استفاده کنيد و تماس چشمي را فراموش نکنيد و لبخندي پيروزمندانه بزنيد.

مراقب خودش هستند

مردان خانم هايي را مي پسندند که به سلامتي اش اهميت دهد و مراقب خود باشد. اينگونه خانم ها که براي خود اهميت قائلند، مورد احترام سايرين نيز هستند و باعث مي شوند که آنها به او احترام بگذارند. اين زنان افرادي قابل اطمينان ، سخت کوش و داراي اعتماد به نفس بالايي که افراد ديگر به راحتي مي توانند به آن ها تکيه کنند.آنها از ظاهر خود راضي هستند، به نظافت خود اهميت مي دهند، براي خود و زيبايي و سلامتيشان پول خرج مي کنند.صادق و وفادار هستند

مردان عاشق زناني هستند که صداقت و شهامت داشته باشند، در مورد علايق، احساسات، نقاط ضعف و گذشته خود صادق باشند. و هيچگاه حتي براي اينکه عشق خود را از دست ندهند، به او دروغ نگويند و از او هيچ چيز را پنهان نکنند. مطمئن باشيد اينگونه مرد زندگيتان شما را خواهد ستود و ترکتان نخواهد کرد.

زنانگي داشته باشند

هر آنچه گفتيم از قوي بودن و اعتماد به نفس زنان بود اما مردان زناني را که مانند مردان خشک و خشن رفتار مي کنند دوست ندارند. آنها دوست دارند همسرشان زيبايي، ظرافت، لطافت، مهرباني داشته باشد و پيراهن هاي زيبا بپوشد، رژلب بزند و خوش بو باشدو براي زيبايي ظاهر خود وقت بگذارد. 

بامحبت باشيد

مردان دوست دارند که برخلاف آنچه نشان مي دهند، همسرشان از آنها مراقبت کند تا بتواند در کنار او احساس آرامش و امنيت کند پس هر چقدر که همسرتان قوي، مردانه و مستقل بود باز هم از او مراقبت کنيد تا رابطه محکم شود و حس امنيت و ارامش براي دو طرف برقرار گردد.

شاد باشيد

انسان هاي شاد جذاب تر هستند بنابراين مردان دوست دارند که همسرشان شوخ و شاد باشد و انرژي منفي و نفرت را از خود ساطع نکند. آنها زناني را که هميشه غر مي زنند و شاکي هستند را دوست ندارند زيرا اين گونه زنان انرژي منفي دارند و سبب ايجاد منفي گرايي در مردها ميشوند. دوست دارند همسرشان به لطيفه هايشان بخندد، با او مکالمه سرگرم کننده و جالبي داشته باشند. شوخي کند و جنبه شوخي داشته باشد.


گرايش و نگرش خاص خود را داشته باشد

مردها زناني را ترجيح مي دهند که نگرش خاص خودشان را دارند. آنها افرادي که خنثي هستند و هر چيزي را به راحتي قبول مي کنند، را دوست ندارند بلکه دوست دارند زن زندگيشان شخصيت قوي تري داشته باشد و داراي نگرش خاص خود باشد و به راحتي از آرمان هاي خود دست نکشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar