خراسان/ پنج روز پیش با خانمم عقد کردیم. من 23 ساله هستم. نمی‌دانم چرا با من گرم نمی‌گیرد. صحبت هم کردم، تا الان که فایده نداشته است. می‌خواهم با من صمیمی‌تر شود. لطفا راهنمایی ام کنید.

کمتر از یک هفته از شروع زندگی‌مشترک شما گذشته  است و از متن پیامک‌تان این‌طور استنباط می‌شود که انتظار دارید ظرف یک هفته که از مدت عقدتان می‌گذرد، همه چیز بر وفق مرادتان شود که منطقی نیست ،کمی صبور باشید و تحمل کنید و توجه داشته باشید که با عملی کردن توصیه‌هایی که در ادامه این مطلب گفته می‌شود، می‌توانید در کنار همسرتان با آرامش زندگی کنید.
  عشق‌تان را ابراز کنید
گفته‌اید دوست دارید همسرتان با شما بیشتر صمیمی شود. علاوه بر این که تکرار می‌کنم یک هفته زمان بسیار کمی برای نتیجه‌گیری درباره چنین مسائلی است به شما توصیه می‌کنم با تمامی وجود در کنار او و با او باشید. وقتی او با شما کار دارد یا با شما حرف می‌زند یا به هر دلیل دیگری به توجه شما نیاز دارد، مشغول هیچ کار دیگری نباشید، تلویزیون تماشا نکنید، روزنامه نخوانید و با گوشی همراه خود سرگرم نباشید و تمام توجه خود را فقط صرف او کنید. فراموش نکنید توجه شما به این شیوه به همسرتان می‌گوید که وی برای شما مهم است و شما برای او ارزش قائل هستید و به طور طبیعی، او هم بیشتر با شما گرم خواهد گرفت. همچنین عشق خودتان را بر زبان بیاورید. هر زن و مردی نیاز دارد جمله «دوستت دارم» را هر روز به دفعات بشنود.  این دو کلمه سحرآمیز، یعنی «دوستت دارم » و «به تو افتخار می‌کنم» را بارها و بارها، دوباره و دوباره به همسرتان بگویید. او از شنیدن این کلمات هرگز خسته نمی‌شود و نتیجه‌اش صمیمیت بیشتر او با شما خواهد بود.

نویسنده : هدی زاهد| کارشناس‌ارشد روان‌شناسی

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar