نمناک/ در فصل پاییز با هوای سرد و دل انگیز خود از راه رسیده، همه ما در این فصل زیبا باید لباس هایی را به تن کنیم که بدن ما را از سرما حفظ نماید. در این فصل زیبا می توانید به نسبت سردی هوا از انواع لباس های گرم مانند پالتو، بارانی، کاپشن و... استفاده نمایید.

 
برای اینکه در پاییز امسال از همیشه خوش استایل تر به نظر برسید، باید به پوشش زیر لباس های پاییزی خود دقت کنید. در این بخش از دنیای مد نمناک به شما می گوییم که چه لباسی زیر پوشش پاییزی خود بپوشید.

هودی
هودی در انواع مختلفی وجود دارد و در جنس های متفاوتی تولید و عرضه می شود. هودی معمولا به صورت جلو بسته و کلاه دار است که طرفداران زیادی دارد و می توانید آن را زیر انواع لباس های پاییزی و پالتو و... بپوشید.


بافت یقه اسکی
پوشیدن بافت یقه اسکی در فصل پاییز و زمان اوج سرماخوردگی ها، گزینه بسیار مناسبی اسـت تا هم استایل زیبایی داشته باشید و هم بدن خودرا گرم نگه دارید. بافت یقه اسکی نازک و ظریف هستند و می توانید آنها را زیر مانتو های پاییزه بپوشید و خیلی هم بزرگ بنظر نیاید.
برای داشتن یک استایل بی نظیر یک جفت بوت مناسب و یک شلوار جین زنانه و یا لگینگ را با این لباس های خود همراه کنید.

دورس
نوعی پارچه ضخیم بافته شده است که پشت پارچه به شکل تارهای نخ و روی آن دارای تراکم و ضخیم می باشد و معمولا نخ های نگهدارنده پشت از پنبه و روی آن با هر نخی قابل بافت است این پارچه ها کاربرد پاییزه و زمستانی دارند و دارای انواع دو نخ و سه نخ هستند.
لباس هایی که با پارچه دورس دوخته می شود بیشتربا کیفیت بوده و مقاومت بالایی دارد. برای داشتن یک استایل خوب پاییزی زیر لباس های پاییزی خود دورس بپوشید.


شومیز ساده
شومیزها در طرح ها و پارچه های مختلف طراحی و دوخته می شوند. شومیزها یک گزینه پرکاربرد در استایل های مهمانی، کژوال و رسمی به حساب می آیند که شما می توانید آن ها را با دامن و شلوار بپوشید. همچنین شما می توانید از شومیزها به عنوان مکملی زیر مانتوها و پالتوهای جلوباز استفاده کنید.

بافت اورسایز
بافت اورسایز برای افراد لاغر اندام بسیار مناسب است و طرفداران زیادی را دارد. شما می توانید در فصل پاییز و زمستان زیر لباس خود بافت اورسایز بپوشید و جذاب به نظر برسید.

بادی بافت
بادی بافت نوعی لباس زیبا است که این روزها بین جوانان طرفداران زیادی پیدا کرده است. بادی بافت را می توانید زیر لباس های پاییزه خود بپوشید و خوش استایل تر از همیشه به نظر برسید.

جلیقه و شومیز
جلیقه نوعی پوشش بدون آستین است که از جنس پارچه هایی با ضخامت کم تا متوسط دوخته می شوند و معمولا زیر کت و روی پیراهن پوشیده می شود. برای داشتن یک استایل بی نظیر پاییزه و زمستانه می توانید جلیقه را روی شومیز زیبا و ساده ای بپوشید و روی آن لباس پاییزی خود را به تن کنید.


پولیور
پولیور نوعی بافت مناسب برای فصل زمستان و پاییز میباشد که می توان آن را تک یا روی لباس دیگر پوشید. پولوور ها از الیاف مصنوعی یا کتان ساخته میشوند و همچنین به صورت دست باف با پشم بافته میشود و می توان آن را زیر لباس های گرم و پاییزه پوشید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar