بیتوته/ کاپشن چرمی یک نوع لباس کلاسیک و همه کاره است که از ابتدای زمان مد بوده و هرگز از مد نمی افتد. تقریباً می توان گفت یک قطعه لباس ضروری در کمد شما می باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با نحوه و مدل ست کاپشن چرم مردانه آشنا کنیم.

کاپشن چرم دوچرخه سواری
کاپشن چرم دوچرخه سوار در اصل برای موتورسواران طراحی شده بود، با سبک برش خورده آنها امکان سوار شدن بر دوچرخه بدون دوختن چسبان در بدن آنها فراهم می شد. فقط پوشیدن این کاپشن به شما مزیت بیشتری می دهد. کاپشن چرم دوچرخه سوار بیشتر چشم نواز است زیرا دارای ویژگی های بسیار بیشتری مانند سگک، زیپ، پوپر و موارد دیگر است و تقریباً همیشه یقه دارد و دارای یقه های بزرگ است که طوری طراحی شده اند که روی هم تا می شوند یا محکم می شوند. پایین. این کاپشن چرم برای بیرون رفتن و ... مناسب است می توان گفت یک کاپشن همه کاره می باشد.


این مدل کاپشن چرم تا حد زیادی یک سبک جوان پسند است، بنابراین بهتر است آن را با شلوار جین باریک بپوشید، اما می توان آن را (در دفتر مناسب) روی پیراهن آکسفورد و کراوات بافتنی به عنوان جایگزینی برای کاپشن شلوار انداخت. هر کدام را که می خواهید، همیشه مطمئن شوید که هر چیزی که زیر آن است سبک وزن است، زیرا این مدل باید نزدیک به بدنه برش داده شود.

کاپشن چرم صحرایی
ژاکاپشن صحرایی در اصل برای لباس نظامی ایجاد شده است. قبلاً از پارچه مته پنبه ای ساخته می شد، اما از آن زمان به بعد به چرم تبدیل شده است. این کاپشن چرمی دارای جیب های متعدد و کمربند کمری است و طول آن نسبت به دیگر کاپشن ها بیشتر است. حتی می توانید بگویید که از نظر ظاهری نسبت به برخی دیگر از کاپشن های چرمی شما دارای ظاهر بالاتری است و معمولاً از تناسب خوبی برخوردار است.کاپشن چرم بمب افکن
کاپشن بمب افکن، ژاکاپشن اصلی پرواز بود که در آن زمان برای خلبانان ساخته شده بود. آنها به طور کلی بسیار ساده هستند به طوری که تمرکز اصلی بر روی شکل است، در قسمت کمر و مچ ها محکم تر می شود. یکی از پرکاربردترین لباس های بیرونی که یک مرد می تواند داشته باشد. برای ایجاد ظاهر متفاوت می توانید چیزهای مختلف زیادی را با این نوع کاپشن ست کنید. این سبک در چند وقت اخیر به طور جدی محبوب شده است. این کاپشن چرم را با جین خام و یک تی شرت ساده سفید یا پیراهن مجلسی به تن کنید.

کاپشن چرم مسابقه ای
کاپشن چرم مسابقه ای در اصل فقط برای مسابقه ساخته شده است. یکی از بزرگترین تاثیرات لباس های مردانه دنیای خودرو است. کفش های رانندگی، شلوار جین زانویی، مناسب برای کاپشن های چرم مسابقه ای می باشد.
کاپشن های مسابقه معمولاً تناسب باریک تری دارند و جزئیات کمی از جمله زیپ جلویی آن را شامل می شود. از نظر استایل ، آنها مینیمال هستند و بدن را شیک تر می کنند ، به خصوص اگر شانه های بزرگتری دارید.
این کاپشن به راحتی پوشیده می شود و بدن را جذاب می کند. برای نشان دادن شانه های پهن عالی است، یا اگر فرم بدنی کمی دارید، می توانید چرم ضخیم تری انتخاب کنید تا آنچه را ندارید برجسته کنید.


کاپشن های چرم خلبانی
کاپشن های چرم خلبانی در اصل برای خلبانان با آستری براق ساخته شده است تا آنها را گرم نگه دارد. امروزه، هم خلبانان و هم مرد معمولی شما کاپشن را می پوشند و آن را هم کاربردی و هم شیک می کند. آنها برای زمستان مناسب هستند، زیرا شما را خوش سلیقه و خوش تیپ نگه می دارند در حالی که در عین حال قاتل به نظر می رسند. با لایه بندی زیاده روی نکنید. با شلوارهای ساده و بافتنی سنج سبک آن را ساده و مدرن نگه دارید. کاپشن چرم خلبانی را با شلوار ساده و بافتنی یا تی شرت ساده و امروزی بپوشید.

کاپشن چرم مصنوعی
کاپشن های چرم مصنوعی، با تمام ویژگی های جذابش، یک کاپشن چرم واقعی دوستدار حیوانات نیست. بنابراین، اگر عاشقانه گیاهخوار هستید، اما همچنان می خواهید از آن حال و هوای بی خطر راک استار استفاده کنید، یک کاپشن چرم مصنوعی یک گزینه ی مناسب است. چرم مصنوعی به دلیل ارزان و براق بودن شهرت زیادی دارد. اما به اندازه چرم واقعی دوام نمی آورد و نازکاپشنر خواهد بود اگر بخواهید تناسب اندام باریکاپشنری نسبت به چرم واقعی داشته باشید، بسیار کارساز است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar