نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
دخترونه زنونه

گفته‌اند، مثل رونالدو بچه بیارید! شش‌تا شش‌تا

منبع
برترين ها
بروزرسانی
گفته‌اند، مثل رونالدو بچه بیارید! شش‌تا شش‌تا

برترین ها/ طی روز‌های اخیر و پس از انتشار خبر بارداری همسر رونالدو، توجه زیادی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این موضوع شده است. به هر حال تعداد فرزندان رونالدو کم نیست و اقدام به فرزندآوری مجدد او و همسرش شاید در شرایط فعلی از سمت مردم در نقاط مختلف دنیا کمی پذیرفته نشده.

این روز‌ها فرزندآوری به دلایل مختلف اقتصادی و البته فرهنگی، کار مخاطره‌برانگیزی‌ست حالا از این مناقشه عده‌ای از کاربران کیسه‌ای دوختند و با انتقاد عجیب از زوج‌های ایرانی، آن‌ها را بدون توجه به کمبود‌های فراوان موجود در جامعه متهم به سستی در فرزند‌آوری کردند، این کاربران انتقاد کرده‌اند که چرا به جای حیوان خانگی فرزند نمی‌آورید؟ بله، همین‌قدر عجیب!

گفته‌اند، مثل رونالدو بچه بیارید! شش‌تا شش‌تا

کاربری نوشت: جورجینا خانوم و رونالدو رسما اعلام کردن که یه دو قلو هم دانلود کردن در حال بارگزاریه با این دوتا جمعا میشن ۶ تا بچه یه کمم سلبریتیای سگ باز ما یاد بگیرن

کاربری در این باره نوشت: ناموسا چطور از بچه آوردن رونالدو نتیجه می‌گیرید که ایرانی‌ها هم باید چندتا بچه بیارن؟ رونالدو ۱۰۰ تا بچه هم بیاره عین ۱۰۰تاش خوشبختن. شما خوشبختی خودتم تو این مملکت میتونی تضمین کنی؟

دیگری نوشت: ب بچه آوردن رونالدو گیر ندید بچه‌های رونالدو آینده خودشون و هفت نسل بعدشون تضمین شدس، مثل ما نیستن که یدونه مونم اضافه اس

کاربر دیگر نوشت: زن رونالدو پرستار بچه داره، آشپز داره، خدمتکار داره، دوقلوهام به دنیا بیان یه پرستار جدید میاد، مربی خصوصی و برنامه غذایی ویژه برای کاهش وزن بعد زایمان و هزار جور امکانات دیگه، این فقط به دنیا میاره. چرا هی نزاد

دیگری نوشت: سفره‌ی مردم خالیه گرونی بیداد میکنه آقایون توقع دارن ملت اندازه‌ی کریس رونالدو بچه به دنیا بیارن

گفته‌اند، مثل رونالدو بچه بیارید! شش‌تا شش‌تا

کاربر دیگر نوشت: منم یک جزیره‌ی اختصاصی و یک ثروت بی پایان داشتم و کریستیانو رونالدو بودم، الان بچه پنجمم تو راه بود. گول این افراد مشهور رو نخورید اینا کاری ندارن جز اینکه بچه بیارن بلاخره باید ثروتشون رو خرج کنند. نه مایی که تو خاورمیانه با این امید شب‌ها میخوابیم که دلار فلان نشه بیت نریزه!

دیگری نوشت: اونایی که فرزند زیاد رو مایه عقب موندگی میدونند احتمالا راجع به بچه‌های رونالدو نظری ندارند؟

کاربر دیگر نوشت: رونالدو سعی داره تیم فوتبال خودشو بسازه با بچه‌های خودش وگرنه طبیعی نیست این همه بچه دار شدن

تولد دوقلو‌ها به این معنی خواهد بود که رونالدو پدر ۶ فرزند خواهند بود. جورجینا رودریگز مادر یکی از فرزندان رونالدو است که دختری سه ساله به نام آلانا است. رونالدو همچنین پسری ۱۱ ساله به نام کریستیانو جونیور و دوقلو‌هایی ۴ ساله به نام اِوا و ماتئو دارد.

گفته‌اند، مثل رونالدو بچه بیارید! شش‌تا شش‌تا

رونالدو که تا کنون ۵ بار موفق به کسب توپ طلا شده، جورجینا رودریگز را زمانی ملاقات کرد که به عنوان فروشنده در یکی از شعبه‌های گوچی کار می‌کرد. رودریگز اهل روستایی کوچک در اسپانیا با نام «خاکا» است. پدرش خورخه، فوتبالیست سابق آرژانتینی و مادرش آنا، زنی اسپانیایی است.

رودریگز مدتی در انگلیس در جا‌هایی همچون بریستول و بَث زندگی کرد و سپس به اسپانیا بازگشت و مشغول به فروشندگی در بوتیک‌های گران و شیک شد. رونالدو در سال ۲۰۱۹ به ITV گفت: «جورجینا به من کمک زیادی کرد. معلومه که عاشقش هستم.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar