آخرین خبر/ یکی از جشن های بزرگ ایرانی ها که قدمتی دیرینه دارد، یلدا است چند مدل لباس یلدایی فوق العاده شیک و بسیار جذاب را در انواع مدل و طرح های بروز در این قسمت آماده کردیم.

مدل لباس یلدایی 2022
شب یلدا، آخرین شب پاییزی است و به طولانی ترین شب سال معروف است. در این شب اغلب خانواده ها دور هم و در خانه بزرگ ترها جمع می شوند،

از ایام خوش می گویند و شبی بسیار زیبا را در کنار هم رقم می زنند. در این مطلب مدل لباس یلدایی در طرح های بسیار زیبا و جالب مد سال را می توانید مشاهده نمایید.

اگر دوست داشته باشید شما می توانید به راحتی با انتخاب یک پارچه قرمز، سبز و سفید، لباسی بدوزید که کاملا شبیه به هندوانه است.

جدیدترین مدل لباس یلدایی
سارافون قرمز و سبز یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب لباس یلدا بچه گانه است.

شما می توانید یک پارچه قرمز خریداری کنید و یک سارافون دامن دار زیبا برای دختر خود بدوزید. البته برای آنکه تم این لباس را بیشتر به شب یلدا نزدیک کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم یک چین سبز رنگ و یا نواری سبز رنگ در پایین دامن بدوزید تا لباس چیزی شبیه هندوانه را یادآور شود.

گالری از مدل لباس یلدایی 1401
اگر دوختن لباس یلدا بچه گانه برای شما کاری سخت و حتی زمان بر است، شما می توانید به راحتی در مغازه ها و بازار، لباس هایی را انتخاب نمایید که روی آن هندوانه دوخته شده است.

یا اصلا می توانید یک تیشرت ساده دخترانه که روی آن عکسی از هندوانه چاپ شده است را برگزینید. خوشبختانه امروز طراحان پارچه و طراحان لباس خلاقی وجود دارند که خود را برای تمام مناسبت ها آماده می سازند.

شما می توانید با یک گشت ساده در فروشگاه های لباس، بلوز و شلوارهایی با طرح هندوانه ببینید که برای بچه ها طراحی شده اند. این لباس ها می توانند گزینه های مناسبی برای کودک شما باشند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar