نمناک/ شما متولد چه ماهی هستید؟افراد همیشه ناراضی متولدین ماه های یکسانی هستند و میزان نارضایتی آنها در زندگی تا حدودی به هم نزدیک است.

افراد همیشه ناراضی بیشتر متولد کدوم ماه هستند؟
اینکه ما چقدر از زندگی رضایت داشته باشیم و چقدر به آن حس بهتری داشته باشیم، به خودمان بستگی دارد. بعضی از متولدین ماه ها هستند که هر چقدر هم زندگیشان خوب باشد، باز هم دلیلی برای نارضایتی پیدا می‌ کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم که طبق طالع بینی این افراد را به شما معرفی کنیم.
 
خرداد
خرداد ماهی ها ماهیت چند جانبه‌ای دارند. آن ها همیشه بهترین ها را می خواهند و می خواهند در نوک قله موفقیت باشند. از طرفی گاهی اوقات به خاطر کارهایی که انجام داده اند، احساس پشیمانی می کنند، بدون اینکه دلیلی برایش داشته باشند و در نتیجه در زندگی خصوصی خود و در درون خود همیشه یک نارضایتی دارند و همه چیز را 100 درصد نمی‌ پذیرند و فکر می کنند که هیچ چیز نمی تواند به طور کامل آن ها را راضی کند.

تیر
تیر ماهی ها درونا نیاز به این دارند که خانواده و دوستان خود را شاد ببینند اما یک ترس درونی از رد شدن و یا نادیده گرفته شدن توسط دیگران دارند. تیر ماهی ها مانند افراد دیگر دوست دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین قرار بگیرند اما هنوز شک دارند که لایق احترام هستند یا خیر. آن ها به قصد و نیت دیگران شک دارند. تیر ماهی ها مدام با این شک و تردید زندگی می‌ کنند و همین باعث می شود که حتی اگر با بهترین فرد دنیا هم زندگی کنند، بازهم نارضایتی داشته باشند، زیرا از خودشان مطمئن نیستند.

شهریور
شهریور ماهی ها تدافعی عمل می‌ کنند. مدام می‌ خواهند از هرچیزی دفاع کنند. در واقع این دفاع کردن به خاطر حس ناامنی و نارضایتی است که در درون آن ها وجود دارد و آن ها را تحریک به عکس العمل و واکنش می‌ کند. خیلی نمی‌ توانند در اجتماع به رضایت برسند و این مستقیما مربوط به داشتن حس ناامیدی و کمبود موفقیت در آن ها می‌ شود و فکر می‌ کنند که در زندگی به جایی نرسیدند و به خاطر ذهن ایده ال گرایی که دارند، همیشه خودشان را کم می بینند.


مهر
اکثر مهر ماهی ها افراد مهربان و دوست داشتنی هستند. در مورد خودشان صحبت نمی کنند و خیلی خود واقعی شان را نشان نمی‌ دهند. شاید فکر کنید که افراد شادی هستند اما اینگونه نیست. آن ها از درون با خودشان درگیرند. یک نوع ماهیت ضد اجتماعی هم دارند اما آن را کنترل می‌ کنند و اجازه نمی‌ دهند که کسی از آن با خبر شود. معمولاً عزت نفس پایینی دارند و گاهی اوقات حتی از خودشان متنفر هم می شوند. در نتیجه هیچ وقت نمی ‌توانند به رضایت کامل ز زندگی برسند.

آبان
متاسفانه آبان ماهی ها تصمیمات غلطی می گیرند و این تصمیمات به آن ها ضربه می‌ زند. می دانند که خیلی انتخاب های خوبی در زندگی نداشته اند. مدام خودشان را سرزنش می کنند و در اشتباهات خود سیر می کنند. همه چیز را برای خودشان تجزیه تحلیل می‌ کنند و در مورد اتفاقات خیلی زیاد فکر می‌ کنند. اگر از چیزی در مورد آن ها تعریف کنید، سریع به یک نکته منفی اشاره می کنند و شما را قانع می‌ کنند که بالاخره چیزی برای ناراحتی وجود دارد. علت آن هم عزت نفس پایین آن ها است.

اسفند
اسفند ماهی ها هرگز به اندازه کافی احساس خوب بودن ندارند. آن‌ ها از داشتن حس بی ارزشی نسبت به خود رنج می برند. می دانند که این حس و این رفتار اشتباه است اما به آن دچار هستند. به عنوان مثال اگر در یک مهمانی بزرگ باشند، احساس نا امنی می‌ کنند و شاید بخواهند که از مهمانی فرار کنند اما شما متوجه این موضوع در آن ها نمی شوید و خیلی خوب آن را پنهان می کنند اما درونا با چالش مواجه هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar