logo

طناب کشی؛ بازی جذاب برای همه نسل ها

منبع
نمناک
بروزرسانی
طناب کشی؛ بازی جذاب برای همه نسل ها

نمناک/ روز جهانی طناب کشی هر سال در 19 فوریه برگزار می شود. این روز جهانی برای بزرگداشت یکی از آسان ترین ورزش ها به نام طناب کشی نام گذاری شده است که یک ورزش رقابتی بوده که برای ساخت ماهیچه و عضلات بسیار مناسب است. همچنین سرگرمی زیادی را می توانید در آن تجربه کنید.
طناب کشی در سراسر جهان انجام می شود و انواع مختلف و باستانی دارد. همچنین بیش از هزار سال است که در دنیا وجود دارد که شهر های مختلفی مثل هند، مصر و یونان از این ورزش استفاده می کنند و تاریخچه بلند بالایی دارد. در این بخش از گوناگون نمناک نگاهی خواهیم داشت به چند جزئیات موجود درباره این روز.

تاریخچه روز جهانی طناب کشی
اصالت تاریخی روز بین المللی طناب کشی هنوز هم ناشناخته باقی مانده است. همه از این بازی آگاهی دارند و حداقل یک بار در سنین جوانی در مدرسه یا در ورزش های تابستانی یا در طول تعطیلات و موقعیت های مختلف آن را بازی کرده اند. این بازی هنوز هم طرفداران خودش را دارد اما مشخص نیست که دقیقا برای اولین بار از کجا آمده است.
برای این بازی فقط باید یک طناب بردارید، آن را به چیزی ببندید و دو تیم شوید. تیم ها هر کدام باید انتهای طناب را بگیرند و سعی کنند طناب را به سمت خودشان بکشند و از دست تیم مقابل بیرون بیاورند تا برنده شوند. گاهی اوقات این بازی چیزهای دیگری را هم به جای طناب شامل می شود و از دو نفر تا چندین هزار نفر هم می توانند در آن بازی کنند و هیچ محدودیتی ندارد.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره