ایسنا/ سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان به نحوه برگزاری سوپر لیگ اعتراض کرد و گفت: سه دور بازی کردن در این شرایط اقتصادی و نبود اسپانسر خیلی سخت است.

سه هفته از سوپر لیگ فوتسال زنان گذشته است و تیم مس رفسنجان که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را هم دارد تاکنون یک برد و دو شکست داشته است.

عاطفه رضایی سرمربی تیم مس در گفت‌وگوبا ایسنا با اعتراض به نحوه برگزاری مسابقات در سه دور بیان کرد: پیش از این درخواست داشتیم که لیگ برتر با ۱۰ تیم برگزار شود تا سطح مسابقات بالا برود اما تصمیم گرفتند سوپر لیگ و لیگ برتر جدا از هم برگزار شوند که به نظرم اصلا تصمیم درستی نیست. مگر قهرمان لیگ برتر و سوپر لیگ قرار است کجا بروند که این همه لیگ را برای زنان ردیف کرده‌ایم.

او با بیان اینکه تیم‌های خوبی در سوپر لیگ قرار دارند، ادامه داد: مسابقات در سطح بالایی برگزار می‌شود اما از روز اول به تعداد زیاد مسابقات اعتراض داشتم، چون سه دور بازی کردن در این شرایط اقتصادی و نبود اسپانسر خیلی سخت است.

رضایی افزود: سرپرست همه تیم‌ها در روز قرعه‌کشی حضور داشتند و من هم چون در آن برهه سرپرست‌مان نبود، در جلسه حضور داشتم. تنها کسی که اعتراض کرد من  بودم و بقیه فقط نگاه کردند. با تمام احترام باید بگویم که سرپرست تیم‌ها خیلی آشنایی ندارند اما مربیان تیم بهتر مشکلات را درک و صحبت می‌کنند. به آنها معترض شدم که بعدا به مشکل می‌خوریم، اما گذشت.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه تعداد مسابقات بالاست و به مرور زمان مشکل پیش می‌آید، تاکید کرد: ۲۶ بازی زیاد و فرسایشی است اما گفتند با برگزاری رفت و برگشت تعداد مسابقات کم می‌شود و بازیکنان سه ماه بیکار می‌مانند. در این موضوع باشگاه‌ها و وضعیت اسپانسری را در نظر نگرفتند. شنیده‌ام مربیان می‌خواهند نامه‌ای برای کاهش تعداد مسابقات بنویسند اما این نامه را امضا نخواهم کرد. مگر اینکه همه سرمربیان امضا کنند و من آخرین نفر این کار را انجام بدهم.

رضایی به شرایط تیم خود اشاره کرد و گفت: ۹۰ درصد تیم ما تغییر کرده است. اکثر بازیکنان را نخواستیم یا رفتند و بازیکن جدید گرفتیم. در واقع به گونه‌ای جوان گرایی و بومی‌گرایی کرده‌ایم. هدفمان قهرمانی است اما کار سختی داریم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar