ایسنا/ تیم فولاد مبارکه سپاهان در سومین دیدارش از مسابقات هندبال جام باشگاه های زنان آسیا مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد.
 تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در سومین دیدار خود از جام باشگاه‌های زنان آسیا برابر آلاتائو آلارولاری قزاقستان با نتیجه ۴۱ بر ۳۲ شکست خورد.

فولاد مبارکه سپاهان تنها نماینده هندبال زنان ایران در این مسابقات است. این تیم تاکنون مقابل تیم اس کی سوگرگلیدرز کره جنوبی با نتیجه ۲۲ بر ۳۴ شکست خورده و با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ مقابل القرین کویت به پیروزی رسیده بود.

تیم فولاد مبارکه سپاهان باید در چهارمین دیدار خود از این رقابت‌ها چهارشنبه ۱۳ مهر ساعت ۱۵:۳۰ به رقابت با ازبچکا ازبکستان برود.

مونتسرات پوچه دیاز که در بازی های کشورهای اسلامی به عنوان مربی در کنار تیم ملی هندبال زنان ایران بود هدایت تیم فولاد مبارکه سپاهان در این مسابقات را به عهده دارد.

پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های زنان آسیا و انتخابی سوپر گلوب از ۹ تا ۱۷ مهر به میزبانی آلماتی قزاقستان در حال برگزاری است. این مسابقات با حضور ۷ تیم‌ از کشورهای قزاقستان (۲ تیم)، کره، ازبکستان، هند، ایران و کویت به صورت دوره‌ای انجام می‌شود.

*نتایج کامل دیدارهای فولاد مبارکه سپاهان در جام باشگاه های آسیا:

فولاد مبارکه سپاهان ۲۲ - اس کی سوگرگلیدرز کره جنوبی ۳۴

فولاد مبارکه سپاهان ۲۱ – القرین کویت ۱۹

فولاد مبارکه سپاهان ۳۲ - آلاتائو آلارولاری قزاقستان ۴۱

*برنامه دیدارهای روز چهارشنبه ۱۳ مهر:
تی اسپرت هند - آلاتائو آرولاری قزاقستان ساعت ۱۱:۳۰
آستان نور سلطان قزاقستان - اس کی سوگرگلیدرز کره جنوبی ساعت ۱۳:۳۰
فولاد مبارکه سپاهان - ازبچکا ازبکستان ساعت ۱۵:۳۰

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar