روزیاتو/ تلاش یک زن برای رنگ کردن ابروهایش با باقیمانده رنگ مو به فاجعه ختم شد و او را شبیه یکی از پرنده های بازی ویدیویی پرندگان خشمگین (Angry Birds) کرد.

زنی که بعد از رنگ ابروها شبیه Angry Birds شد

ریگن مری تیلور در ویدیویی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود توضیح داد که رنگ را به آرامی با قلم مو به ابروهایش کشید و فکر می‌کرد همه چیز به خوبی پیش می‌رود، اما وقتی به آینه نگاه کرد شوکه شد؛ زیرا رنگ پخش شده و او را با ابروهای مشکی ضخیم تنها گذاشته بود.

زنی که بعد از رنگ ابروها شبیه Angry Birds شد

ریگن مری تیلور قبل از رنگ کردن ابروهایش

او در ویدیویی که در حساب کاربری اش در تیک تاک منتشر کرده می‌گوید: «من تصمیم گرفتم موهایم را رنگ کنم، خب؟ و فکر کردم حالا که رنگ زیاد آمده، ابروهایم را هم رنگ کنم… فقط یک رنگ مختصر… این کار را کردم و بعد رفتم اتاقم را تمیز کردم. برای همین اصلا به آینه نگاه نکردم یا به گوشی ام یا هیچ چیز دیگری.»

زن که ابرو و پیشانی‌اش را با دست پوشانده ادامه می‌دهد: «خدای من… فقط خودتان را برای چیزی که قرار است ببینید آماده کنید. چون واقعا وحشتناک است.»

زنی که بعد از رنگ ابروها شبیه Angry Birds شد

کسانی که ویدیو را دیدند ظاهرا از خنده روده‌بر شدند، چون با آنکه ریگن هنوز رنگ را نشسته بود اما مشخص بود که حتی بعد از شستن هم ابروهایش ضخیم‌تر از چیزی خواهد شد که خودش پیش بینی می‌کرد قرار است باشد.

یکی با اشاره به ظاهر مدیر مدرسه فیلم ماتیلدا برایش نوشت: «خانم ترانچبول!» و دیگری نوشت: «یک سال خودت را در خانه حبس کن.» یک نفر دیگر هم او را به پرنده قرمز Angry Birds تشبیه کرد که با استقبال سایرین مواجه شد.

زنی که بعد از رنگ ابروها شبیه Angry Birds شد

ریگن بعد از شستن رنگ یک ویدیوی دیگر به اشتراک گذاشت که در آن ابروهایش هنوز ضخیم‌تر از چیزی بود که انتظارش را داشت، اما نه به بدی قبل. او گفت: «دیگر شوخی نمی‌کنم. ابروهایم را ببینید! با هر چیزی که فکرش را بکنید سعی کردم پاک کنم اما از بین نمی‌رود. نمی‌توانم پاکش کنم. فردا باید بروم سر کار!»

زنی که بعد از رنگ ابروها شبیه Angry Birds شد

یک نفر به او پیشنهاد داد با شیر روی پد پنبه‌ای سعی کند رنگ را از بین ببرد و دیگری دستمال مرطوب آرایشی روغنی را پیشنهاد داد که سرآخر تا حدی موفقیت آمیز بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar