دلتا/ همین الان بعد از خواندن این مطلب دست به‌کار شوید و به سراغ دکوراسیون داخلی خانه‌تان بروید و شروع به کار کنید.
هنوز هم فرصت برای بازسازی‌های کوچک و تغییرات مقرون‌به‌صرفه در دکوراسیون داخلی خانه  شما هست، هنوز هم می‌شود تغییراتی را در خانه پدید آورد تا خانه ظاهری متفاوت و دلنشین به خودش بگیرد. 
این کار به شما کمک خواهد کرد که زندگی شاداب‌تری را با آمدن فصل جدید و سال جدید تجربه کنید. حتی می‌تواند باعث شخصی‌سازی فضای داخلی خانه شما هم بشود.
زیباکردن ورودی خانه از نکات تغییر دکوراسیون قبل از خانه تکانی
در ورودی خانه خود را رنگ کنید. این کار اولین برخورد مهمان‌ها و حتی خودتان را با خانه را هیجان انگیزتر می‌کند. می‌توانید عکس‌هایی از خاطرات و روزهای خوشتان را به دیوارهای خانه آویزان کنید و از آن‌ها به‌عنوان به یک عنصر تزیینی استفاده کنید. اضافه کردن اجزای کوچک اما تاثیرگذاری مانند جا کلیدی‌هایی که به طبقه‌بندی و نظم‌دهی دکوراسیون داخلی خانه شما کمک می‌کند را هم فراموش نکنید.
دکور آشپزخانه را تغییر دهید
شیرآلات آشپزخانه را عوض کنید. این مقرون‌به‌صرفه‌ترین ایده برای ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه است. یک یا دو دیوار تاثیرگذار خانه‌تان را رنگ کنید، کاغذ دیواری هم می‌تواند گزینه مناسبی برای این تغییر باشد، این بستگی به سلیقه و نظر شما دارد. 
تغییراتی در سرویس بهداشتی از نکات تغییر دکوراسیون قبل از خانه تکانی
دیوارهای سرویس بهداشتی‌تان را با کاغذ دیواری‌های ضد آب بپوشانید تا جلوه و دکوراسیون داخلی آن‌ها عوض شود. تجهیزات سرویس بهداشتی‌تان را عوض کنید، آینه‌ها، چراغ‌های روشنایی، سینک‌های روشویی و هر چیز دیگری که نیاز به تغییر یا تعمیر دارد.
فرش‌های فانتزی را امتحان کنید
فرش‌هایی با پرزهای بلند را به دکوراسیون داخلی خانه‌تان بیاورید، این فرش‌ها به دلیل بافت متفاوت‌ترشان نقطه عطفی در دکوراسیون داخلی خانه شما می‌شوند.
اضافه کردن وسایلی جدید به نشیمن از نکات تغییر دکوراسیون قبل از خانه تکانی
اگر اهل هنر هستید، یک تابلوی بزرگ هنری به دیوارهای خانه‌تان اضافه کنید، هر چیزی را که فکر می‌کنید قابلیت تبدیل شدن به گلدان دارد را برای کاشتن گل‌های بهاری استفاده کنید. قفسه‌ها و شلف‌های خانه را با استفاده از گلدان‌های کوچک و لوازم دکوری جلوه‌ای تازه ببخشید. رومبلی‌های‌تان را عوض کنید. رنگ رومبلی‌های جدیدتان می‌تواند رنگی کاملا متفاوت و متضاد از رومبلی‌های قدیمی شما داشته باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar