آخرین خبر/ گاهی شاید گفتن جمله دوستت دارم کار راحتی نباشد، گاهی می‌توان به‌جای گفتن این جمله، کارهایی را انجام دهید که این حس به شوهر شما منتقل شود.
کارهایی که برای مردان انجام دهید
اگرچه که خانم‌ها بیشتر تحت‌تأثیر کلام قرار می‌گیرند، ولی برای مردان کارهای تأثیرگذارتری هم وجود دارد. 

خانم‌ها می‌توانند کارهایی را که برای مردان از گفتن دوستت دارم هم باارزش‌تر است، انجام دهند.
از ظاهر شوهرتان تعریف کنید
یکی از روش‌های نشان‌دادن علاقه شما به همسر این است که از ظاهرش تعریف کنید. مهم نیست که او شکم دارد، بااین‌حال از دیدگاه او زیبا هستید. روی نکات مثبت او بیشتر تمرکز کنید. همین تعاریف شما به او قدرت و انگیزه می‌دهد تا برای اینکه پیش شما جذاب‌تر شود، تلاش بیشتری کند.

احترام گذاشتن به نظر مردان از کارهایی که برای مردان انجام دهید
مرد زندگی شما مایل است که در زندگی شما نقش مهمی داشته باشد و دیدگاه‌هایش در تصمیم‌گیری‌های شما تأثیرگذار است. به همین دلیل برای انجام کارهایتان از او نظر بخواهید. مثلاً از او بپرسید که چطور با مدیرتان صحبت کنید یا اینکه پولتان را چطور سرمایه‌گذاری کنید. این کار شما به همسرتان نشان می‌دهد که به او اعتماد دارید و برای نظراتش ارزش قائل هستید. علاوه‌برآن، به او یاد می‌دهید که او هم به نظرات شما اهمیت بدهد.

از شوهرتان برای انجام‌دادن کارهای کوچک هم تشکر کنید
بار دیگر که همسرتان کودکان را به مدرسه برد یا این که خرید شما را انجام داد، از او تشکر کنید. ما آن‌قدر در مشغله روزهایمان گم شده‌ایم که یادمان می‌رود برای انجام کارهای کوچک از یکدیگر قدردانی کنیم. همین قدردانی‌هاست که عشق و احتراممان را به‌طرف مقابل نشان می‌دهد. علاوه‌برآن، شما با قدردانی‌هایتان به او نشان می‌دهید که حتی کوچک‌ترین کارهایش هم زیر نظر دارید و برایشان ارزش قائلید، ازاین‌رو او نیز باانگیزه بیشتری به درخواست‌های شما پاسخ مثبت خواهد داد. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این کارها مردان را عاشق و دیوانه کنید سر بزنید.

بغل کردن از کارهایی که برای مردان انجام دهید
اگرچه خانم‌ها بیشتر به‌صورت کلامی تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند، اما برای آقایان چیزهای ملموس تأثیرگذارتر است. به‌عنوان‌مثال اگر شما از همسرتان جمله «دوستت دارم» را بشنوید، تا مدت‌ها خوشحال خواهید بود، اما برای آقایان یک آغوش اهمیت بیشتری دارد. ازاین‌رو در فرصت‌های مناسب، او را محکم در آغوش بگیرید. نیازی به بیان کلمه‌ای نیست، همین کارتان به او نشان می‌دهد که چقدر دوستش دارید. تحقیقات نشان داده هم آغوشی تأثیرگذار است و حداقل باید ۷ ثانیه به طول بینجامد.

به نگرانی‌هایش گوش دهید
آقایان دوست ندارند که از نگرانی و ترس‌هایشان صحبت کنند، در واقع این شما هستید که باید این انگیزه را به آن‌ها بدهید. فضایی امن ایجاد کنید تا شریک زندگی‌تان بتواند خودش را بدون سانسور بیان کند. سعی نکنید که مشکلی را حل کنید، تنها کافی است که به حرف‌های او گوش دهید. این رفتار شما به او نشان می‌دهد که او را ضعیف خطاب نمی‌کنید و این فرصت را به او می‌دهید تا بدون قضاوت خودش را بیان کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar