آخرین خبر/ به هنگام تمیز کردن گاز استیل هر یک از اجزای آن را به صورت جداگانه تمیز میکنند.

چدن گاز استیل و میله های اجاق گاز استیل بیشتر از سطح آن کثیف میشوند. اکثر افراد چدن ها را زود به زود تمیز نمی کنند و در نتیجه بر روی چدن های اجاق گاز چربی بسیاری وجود خواهد داشت. برای تمیز کردن چدن های اجاق گاز استیل از هرگونه چربی میتوان از محلول های گوناگون استفاده کرد.

در صورتی که کثیفی چدن های گاز شما بسیار قدیمی بوده و به راحتی تمیز نمیشود، از محلول لوله باز کن با آب استفاده کنید. لوله باز کن خطرناک بوده و هنگام کار با آن باید 1.دستکش پوشیده شود. توصیه می شود از محلول آب و لوله بازکن در فضای باز استفاده کنید.
2.محلول دیگری که توصیه می کنیم، آمونیاک به همراه آب است. محلول آمونیاک با آب از دیگر محلول های با قدرت بالای پاک کنندگی است.
3.همچنین میتوانید برای تمیز کردن گاز استیل از محلول پودر صابون و آب و محلول مایع ظرف شویی با آب و سرکه استفاده کنید.

فرقی ندارد کدام یک از محلول های ذکر شده را استفاده کنید. روش استفاده به این گونه است که چدن های گاز استیل را باید درون یک ظرف قرار دهید. سپس محلول مدنظر را روی چدن ها ریخته و بگذارید نیم ساعت خیس بخورند. در این تایم محلول موجب نرم شدن چربی ها روی میله های گاز شده و شما میتوانید با استفاده از یک مسواک آن ها را از بین ببرید. توجه داشته باشید که مسواک را تا جایی که چدن ها تمیز شوند باید بر روی ان ها بکشید. و در نهایت پس از تمیز شدن سطح چدن های گاز، آنها را آبکشی کرده و بگذارید خشک شوند.

منبع از سایت استیل البرز

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar