برترین ها/ در این هوای خردادی از دنیای لباس و پوشاک چه خبر؟ شما را در جریان تازه‌های مد می‌گذاریم برایتان 3 مجموعه لباس انتخاب کرده‌ایم همه جدید، طبق آخرین الگوهای متخصصان طراحی لباس و سرشار از نکته‌هایی که با رعایت کردن​شان خوش پوش‌تر و آراسته‌تر می‌شوید! از اینکه چه رنگی بپوشید گرفته تا اینکه چه مدل دامنی مد شده است. این مجموعه لباس‌ها را از دست ندهید. آنها می‌توانند الگوهای بسیار خوبی برای شما باشند برای وقتی که به خرید می‌روید یا حتی وقتی که می‌خواهید از بین لباس‌هایی که دارید چند نمونه را با هم هماهنگ کنید؛ به‌خصوص اینکه یکسری مدل‌ها دوباره فراگیر شده‌اند!


ست اول

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

جالب است بدانید برای تابستان امسال پارچه‌های حریر و ابریشم باید جایی در کمد شما داشته باشند. علاوه بر همه‌گیر شدن این پارچه‌ها، مدل‌های طرح دار هم به دنیای مد برگشته‌اند. این بلوز نمونه کامل این دو ویژگی است.

لباس‌هایی مثل این نمونه خیلی برای خانم‌های لاغر اندام مناسب نیست و بیشتر برای خانم‌هایی که اضافه‌وزن دارند مناسب است چون جنس پارچه و مدلش آزاد است و افراد را لاغرتر نشان می‌دهد.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

دوباره شلوار‌های فاق بلند برگشته‌اند! از آنجایی که رنگ‌های رؤیایی مثل آبی همه‌پسند شده‌اند، شما برای تکمیل ست‌هایتان خوب است که از رنگ سفید هم استفاده کنید. یک شلوار فاق بلند سفید و پارچه‌ای برای هماهنگ کردن با این بلوز آبی بسیار مناسب است. یادتان نرود که کمربند این شلوارها به هیچ وجه نباید پهن باشد، پس سراغ مدل‌های ظریف و نازک بروید. در ضمن این را هم بدانید که شلوارهای فاق بلند برای خانم‌های قدبلند از بهترین انتخاب‌ها است چون قد را متناسب‌تر نشان می‌دهد.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

طبق معمول هر ساله امسال هم کفش‌های عروسکی پاشنه تخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. سعی کنید همیشه در جاکفشی‌تان یک جفت کفش عروسکی مشکی و یک جفت کفش سفید داشته باشید. این دو رنگ جزو رنگ‌های اصلی جاکفشی‌تان خواهد بود و در بسیاری از ست کردن‌ها به کمک‌تان می‌آید. اگر قدتان کوتاه است می‌توانید از مدل‌های براق و پاشنه‌دار استفاده کنید.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

اما از دنیای کیف‌ها چه خبر؟ تمرکز امسال طراحان روی کیف‌های بزرگ است. آنها هم فهمیده‌اند ما خانم‌ها یک عالمه وسایل داریم که توی نیم وجب کیف جا نمی‌شود؛ از کیف لوازم آرایش گرفته تا تلفن همراه و کیف پول و همه خرت و پرت‌هایی که داریم نیاز به یک فضای بزرگ برای جولان دادن دارد! چه چیزی بهتر از یک کیف بزرگ! برای هر چه خنک‌تر کردن این ست به سراغ یک کیف سفید بروید عالی می‌شود! اگر هم خواستید می‌توانید از یک کیف آبی کمک بگیرید.


ست دوم

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

قلاب‌دوزی بلدید؟ یا بهتر است بپرسیم لباس‌های قلاب‌دوزی شده دارید؟ اگر قلاب‌دوزی بلد هستید یا لباس‌های قلاب‌دوزی شده دارید باید به شما تبریک بگوییم چون این دسته لباس‌ها دوباره به بازار آمده‌اند! لباس‌های قلاب دوزی شده حالت کلاسیک و نیمه‌رسمی دارند و برای خانم‌هایی با روحیه‌های اینچنینی مناسب است. این لباس‌ها چون حالت سنگین و افتاده دارند برای خانم‌های توپر انتخاب‌های مناسبی هستند. البته اگر لاغر هستید می‌توانید از یک تی‌شرت نارنجی در زیر آن استفاده کنید تا با ایجاد تضاد رنگ‌ها، شما را درشت‌تر نشان بدهد. نارنجی هم که در کل رنگ سال است. یک کت قلاب‌دوزی شده سبک برای مهمانی‌های عصرانه انتخاب مناسبی است.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

رنگ تابستان امسال سبز نعناعی است با طیف‌های مختلفش! نعناع نماد خنکی است، رنگش هم به نوعی تداعی‌کننده همین موضوع است. این شلوار هم برای تکمیل ست مهمانی عصرانه‌تان حاضر و آماده است. همه می‌توانند از این سبک شلوارها استفاده کنند. فقط کسانی که پایین تنه درشتی دارند، بهتر است راسته این مدل‌ها را به جای پلیسه‌شان انتخاب کنند.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

کمی از فضای رنگ‌های ملایم در بیاییم بد نیست! برای ترکیب شدن با سبز و تکمیل این رنگ انتخابی بهتر از زرد نخواهیم داشت! امسال رنگ‌های نئونی مد شده‌اند، یعنی از هر رنگی مدل تند و براق آن انتخاب شود، بهتر است. اینطوری با روح تابستان هماهنگ‌تر خواهید بود. این را هم بگویم که مدل‌های سگک‌دار حسابی روی دور هستند. برای آشنایی بیشترتان این مدل را انتخاب کردیم که از هر جهت با مد امسال هماهنگ شده است.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

قانون ساده‌ای وجود دارد که می‌گوید، بهتر است رنگ کیف و کفش‌تان یکی باشد. البته اگر هم نبود مشکل حادی نیست اما ما هم از این قانون پیروی کردیم و یک جفت کفش عروسکی زرد را برای هماهنگی با این ست انتخاب کردیم. باشد که مورد پسندتان واقع شود!


ست سوم

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

این لباس مثل نمونه آبی‌اش، کاملا طبق ذائقه امسال بازار طراحی شده است. آزاد، راحت و در عین حال بسیار خنک است. به دلیل شکل یقه آن نیازی به گردنبند نخواهید داشت. اگر هم دوست داشتید می‌توانید از یک گردنبند ساده و نازک استفاده کنید.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

دامن نسبت به شلوار، زنانه‌تر است و مناسب‌تر برای مهمانی‌های رسمی. اما برای تابستان امسال چه مدل دامن‌هایی روی کار آمده‌اند؟ جواب سؤال شما در نمونه این عکس قرار دارد؛ دامن‌های تا روی زانو، انتخاب امسال طراحان لباس است. قهوه‌ای سوخته برای ست شدن با این مدل مناسب است. دامن‌های تا روی زانو برای تمام خانم‌ها، چه قد بلند و چه قد کوتاه مناسب است.


3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

طراحان بین‌المللی برای مهمانی‌های رسمی تابستان امسال، علاوه بر اینکه مدل‌های سگک‌دار را انتخاب کرده‌اند، شکل هندسی آنها را هم تغییر داده‌اند! قبلا کیف‌های دستی و رسمی، مستطیل​شکل بودند اما امسال مربع شکل هستند.کیف‌های چرمی همیشه روی بورس بوده‌ و خواهد بود. امسال هم در کنار جیر، چرم‌ها برای خودشان برو و بیایی دارند. این مربع سگک‌دار برای مهمانی‌های رسمی انتخاب بسیار خوبی است.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

ترکیب جیر و چرم با نوارهای مشکی و دو طیف مختلف، کفشی را خلق کرده که عبارت شیک، بهترین عبارت برای توصیفش است. کفش‌های تخت به‌خصوص برای خانم‌های قد بلند مناسب‌تر است.

3 ست لباس پشنهادی برای خانمها!

ممکن است دلتان بخواهد کمی رسمی‌تر باشید و برای همین سراغ کفش‌های پاشنه بلند بروید. رویه طرح‌دار و متفاوت این کفش با ساتن زیر آن، یک مدل بسیار شیک را درست کرده که با این مجموعه کاملا هماهنگ می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar