نمناک/ زنان و مردان دنیای متفاوتی از یکدیگر دارند و شاید جملاتی که یک زن را خوشحال می سازد برای یک مرد اهمیت چندانی نداشته باشد . اگر می خواهید همسر خود را خوشحال سازید و او را عاشق و وابسته خود کنید نیاز به تلاش فراوان ندارید بلکه می توانید با چند جمله کوتاه و طرز صحیح بیان این جملات همسرتان را آرام و شاد کنید.
"دوستت دارم"
دوستت دارم زیباترین جمله ای است که می توانید به همسرتان بگویید و در او شور و شعف عاشقانه ایجاد کنید اما باید بدانید که برای اینکه همسرتان این جمله را بهتر دریابد لازم است به او با عمل ثابت کنید مثلا همیشه به قول هایتان عمل کنید هر چند که این وعده ها و قول ها کوچک باشند ، زنان بر روی این مسائل حساسند و عمل نکردن به وعده ها موجب نگاه منفی آن ها به رابطه تان می شود . یکی دیگر از موارد مهمی که می توانید عشقتان را به همسرتان ثابت کنید دادن یک شاخه گل یا یک هدیه بی مناسبت به اوست که این شیوه از ترفندهای مردان جنتلمن است.
"چقدر زیبایی"
زن ها موجودات بسیار پیچیده و حساسی هستند که اگر بتوانید به درستی با آنان رفتارکنید و دل آن ها را به دست آورید ، زندگی سعادتمندی را برای خود ساخته اید . بهتر است بدانید که زن ها دوست دارند همسرشان از ظاهر آن ها تمجید کند و به او بگوید که چقدر زیبایی هر چند اگر او زیاد زیبا نباشد اما دوست دارد که در دید همسرش زیبا به نظر برسد .
اگر می خواهید این جمله را به همسرتان بگویید بی گدار به آب نزنید و در مواقعی خاص که او به ظاهر خود رسیده است این جمله را بیان کنید.

تو خیلی خاصی
یکی دیگر از جمله هایی که زنان را بسیار خوشحال می کند شنیدن خاص بودن از زبان همسرشان است . این جمله حس ویژه ای در زنان به وجود می آورد و این حس را به او می دهد که زن دیگری مانند او مورد توجه شما نبوده .
بهتر است یک ویژگی مثبت همسرتان را انتخاب کنید و بگویید این ویژگی شما را بیشتر به خود محصور کرده است . این موضوع حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما را به همسرتان می دهد و باعث می شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی های مثبتش داشته باشد .
با تو بودن بی نظیر است
زن ها دوست دارند مایه آرامش همسرشان باشند و همسرشان بیشتر اوقات خود را با آن ها بگذراند و همسرشان به دلیل آرامشش از آن ها قدردانی کند. این قدر دانی می تواند با بیان جمله با تو بودن بی نظیر است باشد ، می توان این جمله را گونه ای دیگر بیان کرد مانند اینکه زودتر از سر کار می آیید و به همسرتان بگوید، دوست داشتم امروز بیشتر کنار تو باشم یا این که دوست دارم وقتم را بیشتر با تو بگذرانم . بیان این جملات حس فوق العاده ای را در زنان ایجاد می کند.
من هستم، نگران نباش
برای ایجاد این حس، علاوه بر اینکه باید حمایتگر باشید، باید به همسرتان نیز در قالب کلمات بفهمانید که کنارش هستید، کمکش می کنید و همه چیز تحت کنترل تان خواهد بود. شما می توانید وقتی مضطرب است و نگران چیزی است، با گفتن یک جمله ساده «من هستم، از چیزی نترس» دلشوره های او را از بین ببرید.
هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه
زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او حساب می شود.
تو دیوونم میکنی
این تحسین را با لحن درست به همسرتان بگویید تا همسرتان را عاشق و سر زنده سازید .
خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباش

این جمله یکی از محبوب ترین راه ها برای سربه سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است.

متاسفم
بعد از دعوا و بحث های زن و شوهری زنان دوست دارند از طرف همسرشان مورد دلجویی قرار بگیرند . شما می توانید با گفتن متاسفم به همسرتان از او عذر خواهی کنید . ناراحت کننده ترین واکنش بعد از دعوا برای یک زن توضیح دادن و دلیل تراشی است پس بهتر است اگر مقصرید بدون اینکه توضیح اضافه بدهید غرور خود را کنار گذاشته و از همسرتان عذر خواهی کنید.
بیا صحبت کنیم
اگر همسر شما مدتی ناراحت و پریشان است باید بدانید هیچ ناراحتی بی دلیل نیست و شاید او مشکل بزرگی دارد که گفتنش برایش آسان نیست پس باید به ناراحتی همسرتان توجه کنید و به او پیشنهاد یک گفتگو دهید و به او بگویید که شنیدن حرف هایش برای شما با اهمیت است و می توانید به او در رفع ناراحتی اش کمک کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar