بیتوته/ شیک ترین رنگ ها برای ست کردن را در این مطلب بخوانید.

ست زرد و مشکی
هوا که رو به سردی می گذارد، لباس های روشن کنار می رود و از رنگ های تیره بیشتر استفاده می شود. اما همانطور که طراحان لباس عقیده دارند، تنوع رنگ ها در ست لباس بهتر است در تمام فصل ها وجود داشته باشد. 
زرد به عنوان رنگی گرم و تند، در همه فصول سال به کار می رود. از طرفی مشکی و یا خاکستری رنگهایی خنثی هستند که تضاد قشنگی با زرد دارند. ست لباس زرد و خاکستری  و یا مشکی زیبایی خاصی دارد. یکی از روش های ست کردن زرد و سیاه یا خاکستری، انتخاب لباس اصلی مثل مانتو یا پالتو به رنگ زرد و سایر لباس ها به رنگ سیاه است. 
زرد رنگی است که به بعضی رنگ پوست های خاص می آید. به همین دلیل از شال زرد کمتر استفاده می شود. همچنین به دلیل جذابیت زیاد این رنگ، پوشیدن شلوار و کفش زرد جلب توجه زیادی می کند. در ست زرد و مشکی اگر زرد فقط در مانتو و پالتو به کار رود، شیک تر است.
نکته: شال و روسری زرد و سایر رنگ های گروه زرد برای رنگ پوستی که بیشتر به سرخی می زند، مناسب است.
زرد رنگی گرم و تند و مشکی رنگی خنثی است که تضاد قشنگی با زرد دارد.


ترکیب رنگ استثنایى
سه رنگی که کنار هم یک ترکیب فوق العاده را به وجود می آورد ترکیب قرمز، سفید و سورمه ای است. قرمز یکی از جذاب ترین رنگ هاست و افرادی که در پوششان از قرمز استفاده می کنند بدون شک از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. 
ترکیب رنگ هایی که با قرمز ست می شوند شامل مشکی، سفید، کرم، طلایی، سورمه ای و لاجوردی هستند. رنگ قرمز جز رنگ های اصلی و گرم است که شما را جذاب تر نشان می دهد و به همه رنگ پوستی می آید.
رنگ قرمز با مشکی، سفید، کرم، طلایی، سورمه ای و لاجوردی ست می شود


ست کردن سبز و مشکی
انواع سبز که هماهنگی زیادی با مشکی دارد، سبز سدری، ارتشی و زیتونی است. ترکیب این گروه‌ از رنگ ها با مشکی بسیار شیک است و در لباس مجلسی و ست لباس بیرون استفاده می شود.
در حال حاضر با توجه به اینکه رنگ سدری و ارتشی مد است بهتر است پالتو را سبز انتخاب کنید.
آرایش برنزه و تقریبا تیره برای این ترکیب رنگ لباس عالی است. البته این سبک آرایش باید به صورت و رنگ پوست بیاید. 

ست بنفش و آبی

آبی رنگی سرد و یکی از رنگ های اصلی است که انواع مختلف دارد. از آبی آسمانی گرفته تا فیروزه ای، آبی مایل به بنفش و سورمه ای همه در گروه رنگ آبی قرار دارند. 
بنفش که از ترکیب آبی و قرمز به دست می آید، میتواند به هر کدام از این دو رنگ متمایل باشد. بنفش مایل به قرمز بیشتر به ارغوانی نزدیک است.  بنفش با هر دو رنگ قرمز و آبی هارمونی دارد.
انواع آبی مثل آبی زنگاری، فیروزه ای و آبی پررنگ با بنفش و ارغوانی هماهنگ بوده و یک ترکیب رنگ سرد و ست لباس شیک و شاد را بوجود می آورد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar