نماد آخرین خبر

کاهش وزن با نوشیدنی را از همین امشب شروع کنید

منبع
بروزرسانی
کاهش وزن با نوشیدنی را از همین امشب شروع کنید

بلاگ کرفس/ کاهش وزن با نوشيدني به شما کمک مي‌کند تا متابوليسم بدن خود را افزايش دهيد. با افزايش سوخت و ساز بدن، روند لاغري نيز تسريع مي‌شود. در سال‌هاي اخير مشخص شده است که برخي از نوشيدني‌ها تاثير زيادي در کاهش وزن دارند. اگر اين نوشيدني‌ها را در زمان شب مصرف کنيد، همزمان تاثير فوق‌العاده‌اي در بهبود خواب شما دارند. نوشيدني‌هايي که فاقد کافئين هستند، علاوه بر کيفيت خواب، باعث افزايش سوخت و ساز بدن و عضله‌سازي هم مي‌شوند. در ادامه به معرفي چندين روش لاغري با نوشيدني مي‌پردازيم.
 
شير يک نوشيدني مقوي براي قبل از خواب
شير يک نوشيدني مقوي و حاوي کلسيم و تريپتوفان است. به دليل اينکه شير حاوي مقادير بالايي از پروتئين است، به رشد و تقويت عضلات نيز کمک زيادي مي‌کند. از سوي ديگر در روز بعد اشتهاي شما را کاهش مي‌دهد. علاوه بر اين، شير تاثير زيادي در بهبود کيفيت خواب دارد.

کاهش وزن با نوشيدني آب انگور

کاهش وزن با نوشيدني آب انگور نيز تاثير زيادي در روند کاهش وزن دارد. به طوري که اگر قبل از خواب ۱۰۰ گرم آب انگور خالص را بنوشيد، باعث چربي سوزي در بدن مي‌شود. از سوي ديگر اين نوشيدني، ميزان ترشح انسولين در بدن را تنظيم مي‌کند. شما در طي روز موادغذايي حاوي کربوهيدرات مصرف مي‌کنيد. بدن براي جذب و دفع اين ماده، به انسولين نياز دارد. کاهش ترشح انسولين باعث افزايش قندخون مي‌شود. در عين حال افزايش آن نيز افت قند را به دنبال دارد.
آب انگور حاوي آنتي اکسيدان‌هاي قوي است که چربي سفيد (ذخيره‌کننده‌ي کالري) را به چربي قهوه‌اي (کالري‌سوز) تبديل مي‌کند. پس با مصرف اين نوشيدني، وزن شما کاهش مي‌يابد.
 
مصرف دمنوش بابونه در زمان شب
يکي ديگر از راهکارهاي لاغري با نوشيدني مصرف دمنوش بابونه است. چاي گرم بابونه باعث افزايش گليسين بدن مي‌شود. در نتيجه آرامش اعصاب را در پي دارد. از سوي ديگر اين دمنوش دماي بدن را افزايش مي‌دهد. در واقع دمنوش بابونه چربي‌هاي اضافه بدن را مي‌سوزاند تا گرماي بدن را تأمين کند. همچنين دمنوش بابونه باعث کاهش قند خون بدن نيز مي‌شود. اين نوشيدني فاقد کافئين است و به بهبود کيفيت خواب نيز کمک مي‌کند.

کفير يک نوشيدني بي‌نظير براي لاغري
کاهش وزن با نوشيدني را مي‌توانيد با خوردن کفير شروع کنيد. اين نوشيدني حاصل تخمير شير است و در آن مقدار زيادي پروبيوتيک يافت مي‌شود. کفير افزايش باکتري‌هاي مفيد در روده‌ي بزرگ را به همراه دارد. در نتيجه سيستم گوارش را تقويت مي‌کند. در عين حال باعث جذب بهتر ويتامين‌ها و مواد معدني در بدن مي‌شود. براساس تحقيقات صورت گرفته مشخص شده است، نوشيدن يک ليوان کفير قبل از خواب، باعث بهبود کيفيت خواب مي‌شود. از سوي ديگر به روند لاغري نيز کمک مي‌کند.

 
آب يک نوشيدني سالم براي لاغري
يکي ديگر از روش‌هاي کاهش وزن با نوشيدني مصرف آب در طي شبانه روز است. همانطور که مي‌دانيد نوشيدن ۷ ليوان آب در طي شبانه‌روز براي سلامت بدن ضرورت دارد. با نوشيدن آب، روند لاغري در شما تسريع مي‌شود. زيرا آب قدرت فوق‌العاده‌اي در چربي‌سوزي دارد. از سوي ديگر به دفع مواد زائدِ بدن از طريق کبد و کليه کمک مي‌کند. آب باعث رقيق شدن خون مي‌شود و به افزايش جريان خون نيز کمک مي‌کند.

از سوي ديگر موادزائدي همچون قند و چربي اضافه که باعث چاقي مي‌شوند، با نوشيدن آب از بدن خارج مي‌شوند. پس در طي دوره‌ي کاهش وزن، نوشيدن آب را فراموش نکنيد.

لاغري با نوشيدني آب کرفس
يکي ديگر از راهکارهاي کاهش وزن با نوشيدني مصرف آب کرفس است. هر يک فنجان آب کرفس داراي ۴۰ واحد کالري است که به نياز شبانه‌ي شما پاسخ مي‌دهد. اين مقدار کالري انرژي‌زاست و براي بدن کفايت مي‌کند. در نتيجه باعث اضافه وزن نمي‌شود. نوشيدني آب کرفس به سوخت و ساز بدن کمک مي‌کند. در زمان خواب متابوليسم بدن افزايش مي‌يابد که در روند لاغري تاثير زيادي دارد.
از سوي ديگر با نوشيدن آب کرفس روده‌ها نيز عملکرد بهتري خواهند داشت. اين نوشيدني يبوست را درمان مي‌کند. افرادي که به يبوست مبتلا هستند اگر در زمان شب آب کرفس ميل کنند، روز بعد سيستم گوارش آن‌ها عملکرد بهتري خواهد داشت. با عملکرد بهتر روده‌ها، مواد زائد از بدن خارج مي‌شود و در نتيجه لاغري نيز سريع‌تر اتفاق مي‌افتد.

 
ترکيب سرکه سيب و عسل
يک روش ديگر براي لاغري با نوشيدني ترکيبي از سرکه سيب، عسل و آب است. براي درست کردن اين نوشيدني، دو قاشق غذاخوري سرکه سيب را با يک قاشق عسل و يک فنجان آب ترکيب کنيد. اگر اين نوشيدني را قبل از شام ميل کنيد، باعث سلامت روده‌ها و کارکرد بهتر سيستم گوارش مي‌شود. سرکه سيب در طي شب افزايش سوخت و ساز بدن را به همراه دارد. از سوي ديگر ميزان اشتهاي شما را در روز بعد کاهش مي‌دهد.


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره