باشگاه خبرنگاران/ به نقل از لِتل ثينگز، بسياري از مردم براي خلاصي از مشکلات و بيماري‌ها سريعاً به پزشک مراجعه کرده و اقدام به مصرف دارو‌هاي شيميايي مي‌کنند. در کنار گياهان دارويي که مي‌توانند خواص التيام بخشي براي بيماري داشته باشند، گاهي با انجام برخي اقدامات ساده مي‌توانيد به ميزان قابل توجهي از مشکلات خود بکاهيد.

براي مثال، زماني که از درد کمر خفيف رنج مي‌بريد مي‌توانيد با کشيدن بدن خود شدت درد را کاهش دهيد. اين کار به کاهش درد و کاهش فشار به ماهيچه‌ها کمک مي‌کند. با اين حال، هميشه روش‌هاي ساده تري هم براي اين کار وجود دارد.

شايد کمي عجيب به نظر برسد، اما مي‌توانيد براي کاهش درد يک گيره لباس را به گوش خود متصل کنيد. فارغ از تصوير مضحکي که ايجاد مي‌شود، اين کار به التيام درد شما کمک مي‌کند. بسته به دردي که داريد مي‌توانيد اين گيره‌ها را به بخش خاصي از گوش خارجي خود متصل کنيد.

براي مثال، اگر از درد پشت و شانه رنج مي‌بريد اين گيره‌ها را به بخش بالايي گوش خود متصل کنيد. يک گيره را براي يک دقيقه در اين بخش قرار داده و اجازه دهيد فشار کافي به اين بخش وارد شود. مي‌توانيد از اين کار چند بار در روز براي کاهش درد بهره بگيريد.

مضحک‌ترين روش براي التيام درد در بدن+ تصوير/ منتشر نشود

اگر با سفتي و درد مفاصل در بيماري‌هايي همانند آرتروز مواجه هستيد اين گيره‌ها را به بخش ميان گوش خارجي خود متصل کنيد. اگر چه براي درد‌هاي مزمن مفاصل بايد به پزشک مراجعه کنيد، اما براي درد‌هاي خفيف اين روش بسيار موثر است.

مشکلات گوارشي و درد معده امروزه بسيار رايج است. مي‌توانيد در اين زمان گيره‌هاي لباس را بر لاله گوش خود قرار دهيد. اگر سابقه طولاني در بروز مشکلات گوارشي داريد، مي‌توانيد حتي از اين روش پيش از بروز درد و براي پيشگيري بهره بگيريد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar