خراسان/ معمولا اغلب خانم‌ها برای داشتن تناسب اندام یک مشکل اساسی دارند همه آن‌ها به دنبال لاغر شدن موضعی در ناحیه شکم و پهلو هستند و برای این کار از هیچ نوع فعالیتی دریغ نمی‌کنند. شاید برای این کار  روزی 100  حرکت دراز و نشست  را انجام دهند یا رژیم‌های عجیب و طاقت‌فرسا بگیرند. کار دیگری که معمولا همه خانم‌ها آن را یک بار امتحان کرده‌اند حلقه زدن است اما باید بدانید این وسیله تاثیر خاصی روی آب کردن چربی پهلوها ندارد و فقط با حس تلقینی که به شما می‌دهد باعث می‌شود فکر کنید،لاغر شده‌اید.در ادامه دلایل آن را بررسی می‌کنیم.
  قندسوزی
انجام هر ورزشی در 20 دقیقه اول فقط به سوزاندن قند کمک می‌کند.معمولا حلقه زدن نیز از این زمان فراتر نمی‌رود پس در حقیقت شما با حلقه زدن به چربی‌سوزی نمی‌رسید. برای سوزاندن چربی باید یک ورزش هوازی انجام دهید و زدن حلقه را در آخر به آن اضافه کنید.
  چربی سوزی موضعی نداریم 
چیزی به اسم چربی سوزی موضعی نداریم شاید شما بتوانید به بدن خود با ورزش فرم بدهید اما این‌که با ورزش تعیین کنید در کدام ناحیه چربی بسوزانید وجود ندارد  و نوع چربی سوزی بیشتر  از هر چیز به ژنتیک شما برمی‌گردد.
   فقط یک فعالیت 
حلقه زدن صرفا یک فعالیت بدنی است که نه عضلات را تقویت می‌کند و نه ضربان قلب را به اندازه کافی بالا می‌برد پس نمی‌تواند به عنوان یک ورزش هوازی و چربی‌سوز معرفی شود ضمن این که انجام این حرکت چرخشی تکراری با زمان بالا نه تنها باعث آب شدن چربی نمی‌شود بلکه می‌تواند برای شما آسیب‌زا هم  باشد.
   حرف آخر
یادتان باشد برای کم کردن وزن در هر ناحیه از بدن فقط انجام یک حرکت ورزشی موثر نیست شما باید زیر نظر مربی، مجموعه‌ای از حرکات را متناسب با آناتومی بدن خود انجام دهید ضمن این که باید تغذیه خود را هم  مدنظر  داشته باشید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar