خراسان/برای این که شما متناسب به نظر برسید،  باید غذای خود را کنترل کنید و تحرک بیشتری داشته باشید. این تنها قانون کاهش وزن است اما گاهی شما با تغییر عادت‌های غلط یا به نوعی تغییر سبک زندگی خود می‌توانید برای همیشه تناسب خود را حفظ کنید. در ادامه به بررسی این عادت‌ها می‌پردازیم.
  غذای خانگی
اغلب رستوران ها به دلیل داشتن کالری بالا و مضر  چربی بالا و قند اضافی در غذاهای خود معروف هستند. هنگام سفارش غذا  شما نمی دانید چه چیزی در غذایتان وجود دارد اما با آشپزی در خانه  و خوردن غذای خانگی شما کنترل بیشتری بر  میزان کالری و انتخاب مواد غذایی  خود دارید و از این رو می‌توانید سالم‌تر غذا بخورید. شاید مواقعی پیش بیاید که برای غذا خوردن بیرون برویم. دو کلید مهم در این جا این است که دفعات را به حداقل برسانید و غذاهای سرخ‌شده و پرکالری را انتخاب نکنید.
  مایعات پرکالری نخور
ما ایرانی‌ها استاد خوردن مایعات پرکالری هستیم از قدیم خوردن شربت و چای شیرین در بین ایرانی‌ها رواج داشته و اکنون هم خوردن نوشابه و نوشیدنی‌های گازدار قندی در کنار غذا به عادت غلط ما تبدیل شده است  به طوری‌که حدود 400 کالری روزانه ما را در برگرفته است. از همین امروز خوردن نوشیدنی‌های قندی را حذف کنید و معجزه آن را در تناسب اندام خود ببینید.
  خودت را دوست داشته باش
شاید کمی عجیب به نظر برسد اما اگر خودتان را دوست داشته باشید، متناسب‌تر خواهید بود. تحقیقات جدید در بین بانوان نشان داده است آن‌هایی که خودشان را دوست دارند اندام متناسب‌تری دارند زیرا این دوست داشتن باعث می‌شود فعالیت بدنی داشته باشند و تحرک خود را بالا ببرند.
 سحرخیز باشید
از قدیم گفتند سحرخیز باش تا کامروا شوی. عادت صبح زود بیدار شدن علاوه بر طولانی کردن روز باعث می‌شود شما صبحانه بخورید و متابولیسم بدن خود را بالا ببرید. اگر در کنار سحرخیزی یک زمان ثابت برای پیاده‌روی خود مشخص کنید و صبح‌ها قبل از شروع کار روزانه به پیاده روی بروید هم  می‌توانید کالری بیشتری  نسبت به بقیه خانم‌ها بسوزانید وهم  تناسب اندام خود را حفظ کنید.


 منبع: trendingposts.net

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar