باشگاه خبرنگاران/ روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های آموزشی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی. اما برخی اوقات بعضی از این ویدئو‌ها واقعا دیدنی و جالب هستند، مانند ویدئوی هنرنمایی یک جوان هندوستانی با لیوان‌های متصل به طناب!
در این ویدئو، جوان در نمایشی جالب ابتدا در داخل دو لیوان آب ریخته و سپس با کمک طنابی که به آن متصل است لیوان‌ها را مانند آونگ در هوا می‌چرخاند. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این جوان با سرعتی زیاد این لیوان‌ها را در هوا می‌چرخاند، اما هیچ آبی از این لیوان‌ها به پایین نمی‌ریزد.
این ویدئو اولین بار در اینستاگرام توسط کاربری با نام «چِنای سارات» به اشتراک گذاشته شد. این ویدئو سپس در توئیتر و توسط اکانتی با نام «قلمرو فیزیک و نجوم» به اشتراک گذاشته شد و تبدیل به ویدئویی پربازدید شد. ادمین این اکانت در توضیح این ویدئو نوشت: «نمایش زیبایی از فیزیک.» این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱.۷ میلیون بیننده داشته و ۷۷۰۰۰ لایک دریافت کرده است.
انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از کاربران با به کار بردن واژه‌هایی مانند «باورنکردنی» و «فوق العاده» هنرنمایی این جوان را مورد شتایش قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «نمایشی خیره کننده از فیزیک.»