باشگاه خبرنگاران/ روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود. از ویدئوی حوادث گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و آموزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها که غیرمعمول هستند تبدیل به ویدئو‌هایی پربازدید می‌شوند، مانند ویدئوی آویزان شدن یک مالباخته از موتورسیکلت سارق!
در این حادثه که در منطقه «تامان آسین» واقع در شهرستان مِلاکا کشور مالزی رخ داد این مالباخته به شکلی متهورانه قصد داشت گردنبند طلای ربوده شده خود را از یک سارق موتورسوار پس بگیرد. در ویدئویی که توسط دوربین داش کم یک خودرو تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو در حالی که مرد نسبتا جوان در کنار خیابان ایستاده است ناگهان موتورسوار به او نزدیک شده و گردنبند او را می‌قاپد. مالباخته بلافاصله وارد عمل شده و با گرفتن گردن سارق موتورسوار حدود ۵۰۰ متر را با او طی می‌کند. در ویدئوی منتشر شده در حالی که مالباخته گردن سارق را گرفته و از او موتورسیکلت او آویزان است دیده می‌شود.
سرانجام پس از طی حدود ۵۰۰ متر سارق موتورسیکلت را متوقف کرده و با وارد کردن یک ضربه مالباخته را نقش بر زمین می‌کند. این سارقان که سوار بر دو موتورسیکلت بودند موفق به سرقت این گردنبند طلا به ارزش ۱۱۰۰۰ رینگیت مالزی شدند. در این حادثه مالباخته به علت سقوط از موتورسیکلت دچار جراحت سطحی شد.
گفتنی است؛ تحقیقات و جستجو‌های پلیس محلی مالزی برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.