تابناک با تو/ در سالن‌های موزه اطلاعات روی تابلوهای بزرگ و رنگارنگ آویزان و روی دیوارهای سفید به نمایش گذاشته شده‌ است و از طریق آن می‌توان همه چیز راجع به تئوری خوشبختی در بعد اقتصادی یا حتی از نظر شیمیایی آن با هزینه ورودی ۹۵ کرون دانمارکی (حدود ۱۳ یورو) یاد گرفت. 
 
دانمارک موزه خوشبختی در مرکز کپنهاگ را افتتاح کرده است که در نوع خود بی‌نظیر است و در کشوری که لقب خوشحال‌ترین کشور دنیا را از آن خود دارد، نمادی از شادی آرام و پایدار است. میک وکینگ، بنیانگذار موزه، که همچنین مؤسسه تحقیقات سعادت را اداره می کند گفت: یک راهنما بازدید کنندگان موزه را هنگام یادگیری در مورد زوایای مختلف شادی، از جمله تاریخ خوشبختی، سیاست خوشبختی و علم خوشبختی همراهی می‌کند.

در سالن‌های موزه اطلاعات روی تابلوهای بزرگ و رنگارنگ آویزان شده و روی دیوارهای سفید به نمایش گذاشته شده‌است و از طریق آن می‌توان همه چیز راجع به تئوری خوشبختی در بعد اقتصادی یا حتی از نظر شیمیایی آن با هزینه ورودی ۹۵ کرون دانمارکی (حدود ۱۳ یورو) یاد گرفت. از بازدیدکنندگان خواسته می‌شود توضیحات خود را در مورد خوشبختی روی تکه کوچک کاغذی که در نزدیکی صد ورقه دیگر روی دیوار قرار داده شده است، بنویسند. در سال ۲۰۲۰ برای دومین سال پیاپی دانمارک پس از فنلاند در گزارش خوشبختی جهانی که سالانه از سال ۲۰۱۲ توسط سازمان ملل صادر می‌شود، در رده دوم قرار گرفت.

این پادشاهی مانند کشورهای اسکاندیناوی همسایه خود، با جمعیت ۵.۸ میلیون نفری از کیفیت زندگی استثنایی با درجه امنیت بالا و مدیریت عمومی در بین بهترین‌های جهان برخوردار است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar