باشگاه خبرنگاران/ دنیای حیوانات، یکی از جالب‌ترین و در عین حال شگفت انگیزترین دنیای پیرامون ما انسان‌ها به شمار می‌رود. اگر با دقت به این دنیای عجیب الخلقه و انواع گونه‌های جانوری آن بنگریم چیز‌های زیادی را می‌توانیم از آن بیاموزیم، چون دنیای جانوران شباهت زیادی به دنیای ما انسان‌ها دارد. اینکه مثلا هر یک از جانوران در هنگام مواجهه با خطر با چه روشی از خود محافظت می‌کنند یا روش‌های شکاری که هر یک از جانوران برای گرفتن طعمه خود آن را بکار می‌بندند چیست؟

اما ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ تبدیل شده است حمله گله‌ای گروهی از کفتار‌ها به یک ماده شیر را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود کفتار‌ها با حمله دسته جمعی ماده شیر را محاصره کرده و با انداختن این حیوان روی زمین تلاش می‌کنند آن را شکار کنند. در صحنه‌ای دیگر از این ویدئو در حالی که به نظر می‌رسد ماده شیر راهی برای گریز از کفتار‌ها ندارد ناگهان سر و کله گله‌ای از شیر‌ها پیدا شده و آن‌ها با حمله به کفتار‌ها شیرماده را نجات می‌دهند.

این ویدئو که پس از انتشار در فضای مجازی مورد توجه کاربران قرار گرفته است تاکنون بیش از ۶۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی جالب نوشت: «سلطان جنگل هم که باشی، باید اتحاد داشته باشی، چون در غیر اینصورت در میان کفتار‌ها تنها خواهی ماند.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar