باشگاه خبرنگاران/ دنياي حيوانات، يکي از جالب‌ترين و در عين حال شگفت انگيزترين دنياي پيرامون ما انسان‌ها به شمار مي‌رود. اگر با دقت به اين دنياي عجيب الخلقه و انواع گونه‌هاي جانوري آن بنگريم چيز‌هاي زيادي را مي‌توانيم از آن بياموزيم، چون دنياي جانوران شباهت زيادي به دنياي ما انسان‌ها دارد. اينکه مثلا هر يک از جانوران در هنگام مواجهه با خطر با چه روشي از خود محافظت مي‌کنند يا روش‌هاي شکاري که هر يک از جانوران براي گرفتن طعمه خود آن را بکار مي‌بندند چيست؟

اما ويدئويي که به تازگي در فضاي مجازي منتشر و تبديل به ويدئويي داغ تبديل شده است حمله گله‌اي گروهي از کفتار‌ها به يک ماده شير را به تصوير مي‌کشد. در اين ويدئو مشاهده مي‌شود کفتار‌ها با حمله دسته جمعي ماده شير را محاصره کرده و با انداختن اين حيوان روي زمين تلاش مي‌کنند آن را شکار کنند. در صحنه‌اي ديگر از اين ويدئو در حالي که به نظر مي‌رسد ماده شير راهي براي گريز از کفتار‌ها ندارد ناگهان سر و کله گله‌اي از شير‌ها پيدا شده و آن‌ها با حمله به کفتار‌ها شيرماده را نجات مي‌دهند.

اين ويدئو که پس از انتشار در فضاي مجازي مورد توجه کاربران قرار گرفته است تاکنون بيش از ۶۰۰۰ بيننده داشته است. انتشار اين ويدئو با واکنش کاربران نيز همراه بود. يکي از کاربران در کامنتي جالب نوشت: «سلطان جنگل هم که باشي، بايد اتحاد داشته باشي، چون در غير اينصورت در ميان کفتار‌ها تنها خواهي ماند.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar