باشگاه خبرنگاران/ روزانه ويدئو‌هاي بيشماري با موضوعات مختلف در فضاي مجازي منتشر مي‌شود. از ويدئو‌هاي سرگرمي گرفته تا ويدئو‌هاي آموزشي و ورزشي. اما برخي از اين ويدئو‌ها آنقدر جذاب هستند که توجه کاربران زيادي به آن‌ها جلب مي‌شود، مانند ويدئويي که استعداد باورنکردني يک کودک هندوستاني در بالارفتن از ديوار را به تصوير مي‌کشد.
«ياشارت سينگ» ۷ ساله مانند مرد عنکبوتي از يک ديوار صاف آن هم در شرايطي که پشت به ديوار استاده بالا مي‌رود.
در ابتداي اين ويدئو ياشارت در کنار يک ديوار ديده مي‌شود. در حالي که او پشت به ديوار است دست‌هاي خود را روي ديوار قرار داده و با کمک پا‌ها و دست‌هاي خود از آن بالا مي‌رود. اين ويدئو نشان مي‌دهد اين کودک در همين حالت به حرکت خود ادامه داده و دست خود را به سقف اتاق مي‌زند. اين پسر بااستعداد حتي با مهارتي خاص يکبار بدون دو دست و يکبار نيز با برداشت پاهاي خود از روي ديوار، تعادل خود را در بالاي سقف حفظ مي‌کند. سپس او به همان شکلي که بالاي ديوار رفته به پايين بازمي گردد. اين در حالي است که او هنگام بالارفتن از ديوار از هيچ وسيله کمکي‌اي استفاده نمي‌کند.
اين ويدئو پس از آنکه در تاريخ ۴ سپتامبر در توئيتر منتشر شد مورد استقبال کاربران قرار گرفت و توجه بسياري را به خود جلب کرد. فردي که اين کليپ را در توئيتر قرار داد مدعي شد ياشارت با ديدن کارتون مرد عنکبوتي در تلويزيون به اين مهارت دست يافته است. انتشار اين ويدئو با واکنش کاربران نيز همراه بود. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «شگفت انگيزه! مرد عنکبوتي کوچک» کاربر ديگري نوشت: «اين پسر کيست؟ لطفا او را به خاطر اين استعدادش به برنامه‌هاي استعداديابي معرفي کنيد.»

گفتني است؛ اين ويدئو از زمان انتشار تاکنون بيش از ۴۳۰۰ بيننده داشته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar