باشگاه خبرنگاران/  نوزادي که تنها ۴۸ ساعت پس از تولدش در خيابان رها شده بود با تني زخمي پيدا شد. اين نوزاد در حالي که چندين جراحت ايجادشده با چاقو در کمرش ديده مي‌شد توسط يک عابر پياده پيدا شد. «ديگو سباستين پنايو» ۳۱ ساله که صاحب يک کلوپ بازي است اين کودک را در پياده روي خياباني در شهر «پوساداس» پيدا کرد. 
بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي آرژانتين اين نوزاد که هويتش مشخص نشده در حالي که ميان يک کيسه پلاستيکي قرار داده شده بود در گوشه‌اي از خيابان رها شده بود. اين اتفاق در شهر «پوساداس» واقع در شمال شرقي آرژانتين رخ داد.
پنايو اين نوزاد را که داراي علائم حياتي بود به نزديکترين ايستگاه پليس تحويل داد و کودک بلافاصله به بيمارستان دکتر فرناندو بارييِرو منتقل شد. پزشکان بيمارستان تخمين زدند که تنها حدود ۴۸ ساعت از تولد اين نوزاد مي‌گذرد که جاي چندين زخم در پشت کمرش ديده مي‌شد.
پليس آرژانتين موفق شد مادر اين کودک را شناسايي و بازداشت کند. بنا به گفته پليس، مادر اين دختر پس از تولد فرزندش در بيمارستان دکتر رامون مادارايگا تِرِبل، او را در نزديکترين خيابان رها کرده بود. خوشبختانه به اندام‌هاي حياتي کودک آسيبي وارد نشده و حال اين کودک مساعد است.
گفتني است؛ هنوز مشخص نيست آيا مادر اين کودک به قصد کشتن فرزندش او را با چاقو اينچنين زخمي کرده است. تحقيقات پليس از مادر کودک ادامه دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar