باشگاه خبرنگاران/ مرد کودک ربايي که در مقابل چشمان يک زن قصد ربودن دختر ۴ ساله اش را داشت با عکس العمل ديدني مادر کودک گرفتار شد. اين مرد جوان پس از ورود به محوطه باز اين رستوران و با گرفتن گردن کودک قصد فرار داشت که با عکس العمل مادر کودک و تعدادي از مشتريان ناکام ماند.

اين حادثه در ساعت ۵ بعداز ظهر روز پنجشنبه در رستوران آفريقايي بِلا ناپولي در شهر «رودِپورت» واقع در استان خائوتنگ فلوريدا رخ داد.

ويدئويي که توسط دوربين مدار بسته رستوران تهيه شده است چگونگي وقوع اين کودک ربايي را به تصوير مي‌کشد. در ابتداي اين ويدئو کودک به همراه مادر و يک زن ديگر که احتمالا دوست مادرش است در حالي که در رستوران حضور دارند ديده مي‌شوند. لحظاتي بعد يک مرد ۲۴ ساله از بالاي ديواره فلزي کوتاه اطراف محوطه باز رستوران پريده و در مقابل چشمان وحشت زده مادر کودک، گردن کودک را مي‌گيرد و او را از صندلي بلند مي‌کند. در اين لحظه مادر کودک با پرت کردن خود به سمت ديگر ميز، دخترش را محکم گرفته و مانع فرار کودک ربا مي‌شود. در اين لحظه تعدادي از مشتريان مرد نيز به کمک مادر کودک شتافته و کودک ربا را در کف رستوران مي‌خوابانند.

در ادامه کودک ربا توسط دو مامور پليس دستگير و به اداره پليس منتقل مي‌شود. پليس فلوريدا دستگيري اين مرد آدم ربا که قصد ربودن کودک در رستوران را داشت تاييد کرد. اين مرد در تاريخ ۱۱ سپتامبر در دادگاه حاضر و مورد محاکمه قرار گرفت. هنوز از جزئيات حکم صادره توسط دادگاه محلي فلوريدا گزارشي منتشر نشده است.

  

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar