نماد آخرین خبر

صحنه دلهره آور شکار صاریغ توسط مار پیتون غول پیکر

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
صحنه دلهره آور شکار صاریغ توسط مار پیتون غول پیکر

باشگاه خبرنگاران/ مار‌هاي غيرسمي مانند پيتون در شکار و بلعيدن چهارپاياني مانند آهو يا گاو شهرت دارند. اين مار‌ها اگرچه غيرسمي هستند، اما قادرند طعمه خود بصورت کامل بلعيده و بخورند.

با اين حال بخت هميشه با اين نوع مار‌ها يار نيست و برخي اوقات آن‌ها با وجود شکار طعمه‌هاي خود از بلعيدن آن ناتوان هستند. مانند اتفاقي که به تازگي در استراليا رخ داد. اين مار پيتون با وجود شکار طعمه‌اي غول پيکر، اما موفق به خوردن آن نشد.

مرد محلي استراليايي که وارد پارکينگ خانه اش شده بود هرکز تصور نمي‌کرد با صحنه شکار صاريغ غول پيکر توسط يک مار پيتون غافلگير شود. اين مرد که هويتش مشخص نشده با بازکردن درب پارکينگ ناگهان با صحنه صاريغ آويزان از سقف پارکينگ مواجه شد. او با ورود به داخل پارکينگ يک مار پيتون را که در زير سقف پنهان شده بود مشاهده کرد.

صحنه دلهره آور شکار صاريغ توسط مار پيتون غول پيکر

تصاويري که اين مرد محلي با تلفن همراهش تهيه کرده است صاريغ آويزان از سقف پارکينگ را نشان مي‌دهد. در اين تصاوير در حالي که مار پيتون قسمتي از صاريغ را در دهان خود قرار داده تلاش مي‌کند تا آن را ببلعد. بنا به گفته اين مرد استراليايي اين مار با وجود آنکه موفق به شکار طعمه‌اي غول پيکر شده بود، اما موفق به بلعيدن آن نشد. مار پيتون به دليل وزن زياد صاريغ مجبور به رهاکردن آن و صرف نظرکردن از اين شام خوشمزه شد.

صحنه دلهره آور شکار صاريغ توسط مار پيتون غول پيکر

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره