باشگاه خبرنگاران/ يک خانواده استراليايي که سواحل جزيره کريسمس را براي تفريح خود انتخاب کرده بودند هرگز تصور نمي‌کردند که با هجوم شبانه خرچنگ‌هاي غول پيکر غافلگير شوند. بوي غذايي که آن‌ها در ساحل جزيره تهيه مي‌کردند ده‌ها خرچنگ را به سوي آن‌ها کشاند. اين اتفاق در جزيره کريسمس واقع در غرب استراليا رخ داد.

در ويدئويي که يکي از اعضاي خانواده با تلفن همراه خود تهيه کرده است هجوم ده‌ها خرچنگ را به محل اقامت آن‌ها در ساحل نشان مي‌دهد. در ويدئوي منتشر شده ده‌ها خرچنگ در محدوده ساحل ديده مي‌شوند. بنا به گفته اين خانواده خرچنگ‌ها نه تنها وسايل متعلق آن‌ها را به اِشغال خود درآوردند بلکه منتظر بودند تا با ترک ساحل توسط اين خانواده، برخي وسايل باقيمانده را با خود ببرند.

«وينتر مَکِندريک»، يکي از دختران اين خانواده در اين باره گفت: «ما قبلا جا‌هاي مختلفي چادر زده بوديم، اما من هرگز چنين صحنه‌اي را نديده بودم. آن‌ها ابتدا حدود ۲۰ تا بودند، اما وقتي ما پخت و پز را آغاز کرديم تعداد آن‌ها بيشتر و بيشتر شد. پسرم حدود ۵۲ خرچنگ را شمارش کرد. کار او گرفتن خرچنگ‌ها و دور کردن آن‌ها از محلي بود که ما قصد داشتيم در آنجا غذا بخوريم. آن‌ها از ميز ما بالا مي‌رفتند و برخي از باربيکيو...»


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar