نماد آخرین خبر

اتفاق جالب در مراسم تشییع جنازه قاضی آمریکایی!

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی

باشگاه خبرنگاران/ حدود يک هفته پيش بود که «راث بيدر گينسبرگ»، مسن‌ترين قاضي ديوان عالي آمريکا درگذشت. او يکي از ۹ قاضي برجسته ديوان عالي آمريکا و مسن‌ترين قاضي اين ديوان بود که پس از ۲۷ سال تصدي اين سمت در سن ۸۷ سالگي بر اثر ابتلا به سرطان درگذشت.
اما ويدئويي که يک اتفاق جالب را هنگام تشييع جنازه هفته پيش راث بيدر در داخل ديوان عالي آمريکا نشان مي‌دهد به ويدئويي خبرساز تبديل شده است. در اين مراسم مربي ورزش شخصي قاضي گينسبرگ در هنگام اداي احترام به گينسبرگ روي زمين دراز کشيد و اقدام به انجام دادن حرکت شناي سوئدي کرد. در ويدئويي که از داخل ديوان عالي آمريکا تهيه شده نشان مي‌دهد که «بريانت جانسون»، مربي ورزش گينسبرگ در مقابل تابوت او قرار گرفته و سپس چند حرکت شنا را به نشانه اداي احترام به او انجام مي‌دهد. 
انتشار اين ويدئو در شبکه‌هاي اجتماعي با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالي که برخي کاربران اين اقدام مربي گينسبرگ را مورد تمجيد قرار دادند برخي نيز تعجب خود را از اين اقدام غيرمنتظره جانسون ابراز کردند.
گفتني است؛ ديوان عالي آمريکا بالاترين مرجع حل اختلاف در آمريکا است که تصميم گيري نهايي در مورد بروز اختلاف ميان دولت و کنگره را بر عهده دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره