باشگاه خبرنگاران/ ويدئويي که به تازگي منتشر شده است لحظه ربوده شدن يک کودک خردسال در يکي از خيابن‌هاي کشور گواتنمالا را به تصوير مي‌کشد. اين کودک به همراه مادرش در حال قدم زدن در يک خيابان بودند که توسط دو موتورسوار ربوده شد.

ويدئويي که توسط دوربين مدار بسته خيابان تهيه شده است چگونگي ربوده شدن اين کودک را نشان مي‌دهد. در ابتداي ويدئو در حالي که مادر اين کودک به همراه فرزندش در حال قدم زدن در پياده رو هستند دو موتورسوار در فاصله نزديکي از آن‌ها توقف مي‌کنند. ناگهاني يکي از موتورسواران به سمت مادر اين کودک يورش برده و سعي مي‌کند تا فرزندش را از دستش خارج کند.

تلاش‌هاي مادر براي مراقبت از فرزندش بي نتيجه مانده و کودک ربا پس از کشمکش شديد با او موفق به ربودن کودک به همراه همدستش مي‌شوند. همچنين با وجود عدم دخالت شاهدان عيني در اين کودک ربايي در اين ويدئو مشاهده مي‌شود که يک سگ ولگرد نيز لحظه‌اي به کودک ربا حمله ور شده و تلاش مي‌کند به مادر کودک کمک نمايد.

اين اتفاق روز چهارشنبه ۳۰ سپتامبر و در يکي از خيابان‌هاي منطقه «زاکاپا» واقع در ۷۰ کيلومتري پايتخت گواتنمالا رخ داد.

پليس محلي گواتنمالا روز جمعه اعلام کرده موفق به پيداکردن کودک شده و او را به خانواده اش بازگردانده است. بنا به گزارش پليس اين کودک در يک ايستگاه قطار متروکه پيدا شد. گفتني است؛ جستجو‌هاي پليس براي شناسايي و دستگيري دو کودک ربا ادامه دارد.


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar