باشگاه خبرنگاران/ يک مامور پليس هند با اقدام انسان‌دوستانه خود، تحسين مردم در اين کشور را برانگيخت. اين مامور رانندگي با ديدن خودروي آمبولانس که در حال انتقال يک بيمار اورژانسي به بيمارستان بود بلافاصله تلاش کرد تا راه را براي عبور آمبولانس باز کند. «جي بابجي»، با دويدن ۲ کيلومتر تمام مسير را براي عبور آمبولانس که حامل يک بيمار بدحال بود باز کرد.

در ويدئويي که منتشر شده است اقدام انساندوستانه اين مامور پليس را به تصوير مي‌کشد. در اين ويدئو اين مامور پليس در حالي که در مقابل خودروي آمبولانس مي‌دود و از رانندگان مي‌خواهد تا مسير را براي عبور آن باز کنند ديده مي‌شود. او در اين ويدئو از رانندگاني که در اين خيابان شلوغ حضور دارند مي‌خواهد تا با انتقال وسيله نقليه خود به کنار خيابان امکان عبور سريع آمبولانس را فراهم کنند.
 
بنا به گزارش رسانه‌هاي محلي هند بابجي پس از آنکه مشاهده کرد آمبولانس در ميان خودرو‌ها در اين خيابان شلوغ گرفتار شده است دست به اين اقدام انساندوستانه زد. اين اتفاق روز دوشنبه و زماني که آمبولانس در حال حرکت از «آبيدس» به «کوتي» در منطقه حيدرآباد هند بود رخ داد.

اين ويدئو پس از آنکه روز چهارشنبه در توئيتر منتشر شد توجه کاربران زيادي را به خود جلب کرد. اين ويدئو با توضيحي کوتاه در اين شبکه اجتماعي منتشر شد. در توضيح اين ويدئو آمده بود: «پليس رانندگي حيدرآباد با دويدن چند مايل تلاش کرد تا به راننده آمبولانسي که در حال انتقال يک بيمار بدحال به بيمارستان بود کمک کند. اميدوارم اين بيمار اکنون حالش خوب باشد.»

اقدام انساندوستانه اين مامور پليس که فراتر از وظيفه قانوني او بود تحسين کاربران را برانگيخت. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «درود‌ها بر اين پليس انساندوست و وظيفه شناس.» کاربر ديگر نوشت: «به احترام اين پليس کلاه از سر برمي دارم و مي‌ايستم. ممنونم از تو سِِر.»

  

 

 
 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar