باشگاه خبرنگاران/ حيوانات معمولا از چندين روش براي پنهان کردن خود و استتار يا فرار از دست شکارچيان استفاده مي‌کنند. آن‌ها از روش‌هاي بسيار عجيبي استفاده مي‌کنند. يک تصوير جديد از يک جغد قهوه‌اي در آفريقاي جنوبي منتشر شده‌است که کاملا در پوسته يک درخت پنهان شده‌است تا فرزندان خود را از گزند شکارچيان مخفي کند.

روزنامه انگليسي ديلي ميل نوشت: اين عکس از پرنده باهوش مخفي شده در درخت در پارک جنگلي نوردوک در کيپ تاون در آفريقاي جنوبي گرفته شده است. در اين عکس دو جغد کوچک که حدودا دو هفته عمر دارند، پشت مادرشان قايم شده‌اند.

راب مسلي، ۵۷ ساله، هفته‌ها است که اين جغدها را دنبال مي‌کند اما اعتراف مي‌کند که به دليل استتار خيره کننده اين جغدها، خود هنوز در تلاش براي پيدا کردن آن‌ها است. او مي‌گويد: آن‌ها در پارکي در نزديکي مردم عادي زندگي مي کنند اما يکدفعه ناپديد مي‌شوند. من فکر کردم که آن‌ها لانه‌اي براي خود ساخته‌اند اما هرچقدر تلاش کردم آن را پيدا نکردم. بعد از تلاش بسيار محل اقامت آن‌ها را پيدا کردم و فهميدم که يکي ديگر از اين نوع جغدها در همان نزديکي زندگي مي‌کند.وي در ادامه گفت: آن‌ها به قدري زيبا استتار مي‌کنند که به راحتي قابل ديدن نيستند مگر اينکه بدانيد کجا هستند. ديدن آن‌ها به خصوص با چشم غيرمسلح تقريبا غيرممکن است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar