باشگاه خبرنگاران/ حیوانات معمولا از چندین روش برای پنهان کردن خود و استتار یا فرار از دست شکارچیان استفاده می‌کنند. آن‌ها از روش‌های بسیار عجیبی استفاده می‌کنند. یک تصویر جدید از یک جغد قهوه‌ای در آفریقای جنوبی منتشر شده‌است که کاملا در پوسته یک درخت پنهان شده‌است تا فرزندان خود را از گزند شکارچیان مخفی کند.

روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشت: این عکس از پرنده باهوش مخفی شده در درخت در پارک جنگلی نوردوک در کیپ تاون در آفریقای جنوبی گرفته شده است. در این عکس دو جغد کوچک که حدودا دو هفته عمر دارند، پشت مادرشان قایم شده‌اند.

راب مسلی، ۵۷ ساله، هفته‌ها است که این جغدها را دنبال می‌کند اما اعتراف می‌کند که به دلیل استتار خیره کننده این جغدها، خود هنوز در تلاش برای پیدا کردن آن‌ها است. او می‌گوید: آن‌ها در پارکی در نزدیکی مردم عادی زندگی می کنند اما یکدفعه ناپدید می‌شوند. من فکر کردم که آن‌ها لانه‌ای برای خود ساخته‌اند اما هرچقدر تلاش کردم آن را پیدا نکردم. بعد از تلاش بسیار محل اقامت آن‌ها را پیدا کردم و فهمیدم که یکی دیگر از این نوع جغدها در همان نزدیکی زندگی می‌کند.وی در ادامه گفت: آن‌ها به قدری زیبا استتار می‌کنند که به راحتی قابل دیدن نیستند مگر اینکه بدانید کجا هستند. دیدن آن‌ها به خصوص با چشم غیرمسلح تقریبا غیرممکن است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar