باشگاه خبرنگاران/ يک پيتزا فروشي ايتاليايي براي تحويل سفارشات مشتريان خود ابتکاري را با هدف خوشحال کردن مشتريان انجام داد.ابتکار عمل اين پيتزا فروشي واقع در منطقه بچيلي در جنوب کشور ايتاليا اين بود که از لباس‌هاي مرد عنکبوتي و مرد آهني استفاده کرد.پيتزا رسان‌ها لباس‌هاي ابرقهرمان مورد علاقه همه را مانند مرد عنکبوتي مي‌پوشند که يک سورپرايز خوشحال کننده براي همه به ويژه بچه‌ها است.

اين پيتزا فروشي تنها به مرد عنکبوتي اکتفا نکرد و از لباس مرد آهني نيز استفاده کرده که خود را وقف تأمين وعده‌هاي غذايي کارمندان بخش درمان از پزشکان و پرستاران کرده، افرادي که هر روز کار مي‌کنند و با اپيدمي مبارزه مي‌کنند.

در ابتدا اين ابتکار با يک شوخي به وجود آمد، اما پس از موفقيت اولين «پيتزا رسان ابرقهرمان» در لباس‌هاي مرد عنکبوتي از مرد آهني و به زودي مينيونز نيز استفاده مي‌شود.

صاحب رستوران مي‌گويد که اين ابتکار در پي آخرين قوانين کشور که اجازه مي‌دهد تا ساعت ده شب به خانه‌هاي مردم غذا ارسال شود، ايجاد شد و از اين رو ما مي‌خواهيم اوضاع را کمي لطيف کنيم و به طور خاص به کارمندان بهداشت لبخند بزنيم. يکي از گروه‌هاي اجتماعي که در اين برهه تاريخي تحت سخت‌ترين آزمايش قرار گرفته‌اند.
به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar