باشگاه خبرنگاران/ یک زوج انگلیسی اهل شهر بزرگ و قدیمی یورکشایر، با خرج ۲۳ هزار دلار، ماشین ون خود را تبدیل به یک هتل کوچک همه چیز تمام کردند تا با آن به سفر‌های اروپایی بروند.

سارا ۲۸ ساله و همسرش رابرت ۳۹ ساله پیش از شیوع کرونا، این ون را خریداری و مقدار زیادی پول را هزینه نوسازی آن کرده بودند. این هتل متحرک کوچک با استفاده از انرژی خورشیدی، مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی، عایق بندی، سیم کشی و دارای سرویس حمام و دستشویی، آشپزخانه و وسایل آن، صندلی و تخت خواب است و می‌توان گفت چیزی از یک هتل واقعی کم ندارد.

این زوج که شغل اصلی آن‌ها کشاورزی است به دلیل اینکه شرایط برنامه ریزی برای تعطیلات را نداشته و همیشه تعطیلی‎های پیش آمده را از دست می‎داده‌اند، تصمیم گرفتند با خرید این ون، بدون رزرو هتل و انجام هماهنگی‎های لازم، هروقت که خواستند دل به جاده زده و با تمام امکانات به سفر بروند.


آن‌ها که سال گذشته با داشتن چنین تصوراتی اقدام به این کار کرده بودند اکنون ماه‌هاست به دلیل شیوع کرونا نتوانسته‌اند رویاهای خود را حقیقی کنند و فقط به سفرها و تفریح‌های داخلی پرداخته‌اند اما امیدوارند هر چه زودتر با از بین رفتن کرونا به سفرهای بین المللی رفته و از کشورهایی چون فرانسه، اسپانیا و کرواسی دیدن کنند. 

 

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar