باشگاه خبرنگاران/ روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های آموزشی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های سرگرمی. برخی از این ویدئو‌ها اولین بار در فضای مجازی منتشر می‌شوند و برخی نیز تکراری هستند.

با این حال برخی از همین ویدئو‌های تکراری با وجود آنکه قبلا نیز انتشار یافته اند دوباره توجه کاربران را به خود جلب کرده و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند. مانند ویدئوی جدال مرگبار یک مار آناکوندا با جگوار.
 
این ویدئو که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود به تازگی و پس از انتشار مجدد در توئیتر تبدیل به ویدئویی پربازدید شده است. در این ویدئو مشاهده می‌شود که جگوار گرسنه پس از دیدن مار آناکوندا تصمیم می‌گیرد تا آن را شکار کند. در حالی که مار آناکوندا با دیدن این شکارچی قهار، تلاش می‌کند تا فورا وارد آب شده و از خطر بگریزد در آخرین لحظه با حمله جگوار غافلگیر می‌شود.

این ویدئو نشان می‌دهد جگوار با گرفتن انتهای بدن این مار غول پیکر سعی می‌کند مانع ورود این خزنده غول پیکر به داخل آب رودخانه و فرار آن شود. در صحنه‌ای از این ویدئو، مار با وجود آنکه بدنش را به دور دهان جگوار می‌پیچد تا این حیوان را خفه کند، اما موفق به کشتن جگوار نمی‌شود. سرانجام پس از چند دقیقه جدال مار آناکوندا مرگ را پذیرفته و تسلیم جگوار می‌شود.

این ویدئو پس از انتشار مجدد در توئیتر توجه بیش از ۷۷ هزار بیننده را به خود جلب و حدود ۵۰۰۰ لایک دریافت کرد. در ادامه می‌توانید این ویدئوی دیدنی را مشاهده کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar