روزیاتو/ بر اساس گزارش ها، یک کشاورز روسی گرگ وحشی غول پیکری را با دست های خالی خفه کرده است. بر اساس تصاویر ترسناک که توسط دوربین های مدار بسته شکار شده، این کشاورز توسط گرگ وحشی مورد حمله قرار گرفته و حتی زخمی می شود. این ویدیو سه دقیقه ای که در منطقه از در شرق روسیه گرفته شده، مبارزه گرگ و کشاورز را در داخل برف ها نشان می دهد و کشاورز روسی به تلافی کشته شدن دو قلاده سگ خود این گرگ را خفه می کند.

این کشاورز که نام او فاش نشده اعلام کرده که گرگ مذکور به اسبش نیز حمله کرده و برای اینکه بیش از این به او خسارت نرسانده و گاوهایش نیز در امان باشند در حرکتی متهورانه با گرگ گلاویز شده و او را با دست های خالی خفه می کند. کشاورز شجاع روسی هنگام رخ دادن این ماجرا کملاً غیرمسلح بوده اما با گرفتن گردن گرگ او را به زمین کوبیده و سپس بارها او را به زمین کوبیده و گردنش را فشار می دهد. به گزارش رسانه های روسی، این کشاورز فرصتی برای برداشتن تفنگ خود نداشته و با دست خالی به جنگ گرگ غول پیکر و بسیار خطرناک می رود. این مرد که در نتیجه مبارزه خود با گرگ زخمی شده و تصویری از او همراه با جنازه حیوان منتشر شده، بعد از حمله آزمایش هاری داده است.

همچنین بدنبال این اتفاق، در روستای نوووترویتسکوی در جنوب غربی منطقه بیروبیدژن که منطقه ای خودمختار و یهودی نشین در روسیه است تمامی حیوانات واکسیناسیون شده اند. ساکنان روستا می گویند که پس از نابودی جنگل ها در این منطقه، حمله به سگ های نگهبان و حیوانات مزرعه به شدت افزایش و به امری معمول تبدیل شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar