باشگاه خبرنگاران/، شايد شما نيز با افراد بي فرهنگي که اقدام به پرتاب آب دهان در خيابان يا مکان‌هاي عمومي مي‌کنند مواجه شده باشيد. اقدام غيربهداشتي و خطرناکي که سلامت جسمي و رواني جامعه را مورد تهديد قرار مي‌دهد.

ويدئويي که به تازگي منتشر شده است اقدام مشمئزکننده و غيربهداشتي يکي از همين افراد در کشور چين را به تصوير مي‌کشد. در اين ويدئو يک زن سالخورده چيني در آسانسور ساختماني در اين کشور اقدام به پرتاب خلط خودروي درب آسانسور مي‌کند.
 
ويدئويي که توسط دوربين مداربسته داخل آسانسور تهيه شده چگونگي اقدام اين زن در کابين آسانسور را نشان مي‌دهد. در اين ويدئو مشاهده مي‌شود اين زن پس از بستن شدن درب آسانسور ابتدا چند بار در کف دست خود آآب دهان پرت کرده و سپس آن را به سمت درب آسانسور پرتاب مي‌کند. او سپس کمي به درب آسانسور نزديک شده و مستقيما به آن آب دهان پرتاب مي‌کند.

اين اتفاق روز جمعه در يک مجتمع مسکوني در «ليشان» واقع در جنوب غربي استان سي چوان رخ داد.

اقدام اين زن سالخورده در حالي در شبکه‌هاي اجتماعي چين خبرساز شد که به تازگي ثبت بيش از ۱۰۰ مورد جديد از ابتلاي شهروندان اين کشور به کرونا گزارش شده است. انتشار اين ويدئو خشم کاربران در اين کشور را برانگيخت. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «اين زن يک شيطان است. او بايد به خاطر انتشار ويروس دستگير شود.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar