باشگاه خبرنگاران/ اقدام عجيب يک يوتيوبر معروف براي تهيه ويدئويي پربازديد براي کانال يوتيوب خود به سوژه رسانه‌ها تبديل شد. «جيمي دونالدسون» در حالي که در يک تابوت خوابيده بود به مدت بيش از ۲ روز در زير خاک خود را دفن کرد. اين جوان پس از خوابيدن در تابوت در يک چاله بزرگ دفن شد. او پس از گذشت ۵۰ ساعت به همراه اين تابوت دوباره از زير خاک بيرون کشيده شد.
در ويدئوي ۱۲ دقيقه‌اي که از اين ۵۰ ساعت دفن شدن زنده زنده تهيه شده اين يوتيوبر جوان را در حالي که در يک تابوت دراز کشيده و از طريق بي سيم با دوستانش روي زمين در ارتباط است نشان مي‌دهد. صداي آقاي دونالدسون در اين ويدئو خطاب به دوستانش شنيده مي‌شود که مي‌گويد: «من مي‌خواهم به اطراف حرکت کنم، اما نمي‌توانم.» او اين ويدئو را براي کانال يوتيوب خود که ۵۷.۵ ميليون دنبال کننده دارد تهيه کرد. 
اين ويدئو از زمان انتشار تاکنون نزديک به ۵۰ ميليون بيننده داشته و ۱۸۰ هزار کامنت دريافت کرده است. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «اين پسر فوق العاده است. اين ديوانگي است که او براي سرگرمي ما خود را در معرض چنين موقعيت‌هايي قرار مي‌دهد.»
دونالدسون اولين بار در سال ۲۰۱۷ و با انتشار ويدئويي با عنوان «من تا ۱۰۰ هزار شمردم» به به معروفيت دست يافت. «کِيسي نيستات»، در مورد اين يوتيوبر جوان گفت: «بنا به گزارش بلومبرگ هر ويدئويي که دونالدسون در يوتيوب آپلود مي‌کند بيش از ۲۰ ميليون بيننده دارد. چنين رکورد‌هايي حتي در ميان ستارگان يوتيوب بي نظري است. او در سياره‌اي متفاوت از دنياي يوتيوب زندگي مي‌کند.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar