باشگاه خبرنگاران/  در يک حادثه نادر و عجيب در ايالت تاميل نادو هند، فيل‌هاي خشمگين پس از تخريب حدود ۳۰۰ درخت موز تنها يک درخت را سالم باقي گذاشتند. اين درخت موز، درختي بود که يک پرنده روي آن آشيانه ساخته بود و جوجه‌هاي آن در داخل آشيانه بودند.

ويدئويي که در فضاي مجازي منتشر شده درختان تخريب شده را در کنار درخت موزي که آشيانه روي آن ساخته شده و سالم باقي مانده است نشان مي‌دهد. در اين ويدئو جوجه‌هاي پرنده در حالي که در داخل آشيانه هستند ديده مي‌شوند.

اين حادثه در منطقه «ايرود» واقع در اطراف شهر «ساتهيامانگالا» رخ داد. بنا به گزارش Thanthi TV پنج فيل پس از فرار از جنگل ويلاموندي وارد اين منطقه شدند. اين فيل‌ها سپس وارد باغ يک مرد محلي شده و به حدود ۳۰۰ درخت موز خسارت وارد کردند. اما هنگامي که ساکنان محلي سرگرم بررسي ميزان خسارت بودند با اين صحنه عجيب روبه‌رو شدند. اين فيل‌ها به يک درخت که روي آن آشيانه پرنده ساخته شده و داخل آن چهار جوجه بود هيچ آسيبي وارد نکرده بودند.
 
اين ويدئو در تاريخ ۷ مي‌در يوتيوب منتشر و تاکنون بيش از ۴۰۰ هزار بيننده داشته است. انتشار اين ويدئو با واکنش کاربران نيز همراه بود. يکي از کاربران نوشت: «حيوانات به زبان يکديگر آشنا هستند.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar