بازار/در مراکز نظامي استفاده از اسکرابر هاي بي صدا بسيار ضروري است / اسکرابر هاي بي صدا داراي تکنولوژي بسيار پيچيده اي هستند / نوين پاک بيش از 50 مدل از نوع اسکرابر بي صدا دارد

محمد قهرماني يکي از کارشناسان با تجربه نوين پاک در زمينه دستگاه هاي نظافت صنعتي و لزوم استفاده از دستگاه هاي زمين شوي و کف شوي صنعتي در مراکز نظامي کشور خبر داد. وي گفت: امروزه در مکان هاي بسياري از دستگاه هاي اسکرابر خودرويي و کف شوي صنعتي استفاده مي شود، زيرا اين دستگاه ها کار نظافت را به طور تخصصي انجام مي دهند و با توجه به گستردگي فضاهاي مختلف و همچنين فضاهاي نظامي بزرگ ديگر نمي توان از روش هاي سنتي قديمي استفاده کرد. وي ادامه داد: استفاده از اين روش ها امري زمان بر است که نياز به نيروي انساني زيادي دارد و هم کار نظافت با سرعت و دقت بسيار پاييني انجام مي شود، به همين دليل لازم است که جايگزيني دستگاه هاي نظافت صنعتي همچون اسکرابر خودرويي و کف شوي صنعتي در مکان هايي که انجام نشده است،  هرچه زودتر صورت بگيرد.

محمد قهرماني در مورد مزاياي استفاده از دستگاه هاي نظافت صنعتي مثل اسکرابر يا کف شوي صنعتي در اين مکان ها و در پاسخ به اين سوال که چرا بايد از اسکرابر خودرويي استفاده کنيم، گفت: اين دستگاه ها با داشتن يک اپراتور با توجه به گستردگي سطوح مختلف و انواع آلودگي هاي شديد و خفيف  ميتوانند کار نظافت را به طور حرفه اي انجام دهند. وي گفت: از مزيت هاي ديگر اسکرابر يا زمين شوي صنعتي مي توان به توانايي ضدعفوني سطوح اشاره کرد. او اضافه کرد با توجه به شرايط بوجود آمده و نياز به ضدعفوني کليه سطوح مي توان به اين ويژگي دستگاه اسکرابر يا کف شوي صنعتي پرداخت که قابليت ضدعفوني را دارد  و مي تواند با استفاده از مخازن آب خود انواع ويروس ها و آلودگي ها را در محل ايجاد شده از بين ببرد. وي گفت: در مکان هايي مثل مناطق نظامي که افراد زيادي از جاهاي مختلف در آنجا رفت و آمد دارند نياز به ضدعفوني سطوح بسيار جدي است و بايد حتما روزي  چند بار اين امر صورت بگيرد تا از ابتلا و شيوع اين بيماري به افراد بيشتر جلوگيري شود. وي ادامه داد: خوشبختانه دستگاه هاي زمين شوي صنعتي يا کف شوي صنعتي داراي مخازني هستند، که مي توان مواد ضدعفوني کننده را در آن ها ريخت و روي کف پخش کرد تا امر ضدعفوني حاصل شود. البته بايد فراموش نکرد که مدت زمان مورد نياز براي اين کار را صبر کرد تا بتوان کار ضدعفوني به درستي انجام گرفته و ويروس ها و ديگر مواد بيماريزا از بين بروند.

 

وي ادامه داد: دستگاه هاي اسکرابر يا کف شوي صنعتي داراي انواع ديگري نيز مي باشند. او توضيح داد: اسکرابر داراي انواعي مثل اسکرابر برقي و اسکرابر باطري دار مي باشد. اسکرابر برقي براي مکان هايي که از نظر برقي محدوديت وجود نداد و پريز برق در فضا موجود است استفاده مي شود. از اسکرابر باطري دار براي فضاهاي بيروني و فضاهايي که برق مورد نياز وجود ندارد استفاده مي شود.

او در مورد اسکرابر هاي نوين پاک گفت: تجهيزات نظافت صنعتي نوين پاک همچون اسکرابر، کف شوي و زمين شوي هستند و افراد و شرکت ها مي توانند براي خريد اين دستگاه‌ها همچون اسکرابر بي صداي نوين پاک تنها با 20 درصد پيش پرداخت صاحب دستگاه اسکرابر شوند. او گفت من و همکارانم در مجموعه نوين پاک تصميم گرفتيم براي همکاري با نهاد هاي مختلف و مردم عزيزمان، همچنين با علم بر اينکه شرايط اقتصادي در اين برهه زماني براي خيلي ها مطلوب نيست، کاري کنيم تا همه بتوانند از اسکرابرهاي نوين پاک استفاده کنند و بتوانند فضايي مطلوب و تميز را داشته باشند. او افزود: ما تصميم گرفتيم با اين شرايط و با دريافت بيست درصد از کل هزينه و مابقي به صورت اقساط اين همکاري و هم ياري را با مردم داشته باشيم که اتفاقا با استقبال بسيار زيادي از سوي شرکت هاي خصوصي و دولتي مواجه شد. وي ادامه داد: ما سعي کرديم نشان دهيم که از اعتمادي که طي ساليان مردم به ما داشته اند بسيار راضي و خشنوديم و بخواهيم اين اعتماد و همراهي را مستحکم تر کنيم.

محمد قهرماني افزود: ما به افراد در نوين پاک قبل از خريدن دستگاه ها در زمينه خريد نوع دستگاه ها مشاوره مي دهيم و آن ها را در مورد انتخاب دستگاه مناسب کمک مي کنيم، چرا که خريدن دستگاه هايي که مناسب محيط و نوع نظافت ما نباشد به جز هزينه هاي هدر رفته چيزي را در بر نخواهد داشت. او ابراز کرد: دستگاه هاي ما در مجموعه نوين پاک داراي خدمات پس از فروش نيز مي باشند که اين باعث آسودگي خيال بسيار از مشتريان مي شود.

وي در مورد اينکه براي مراکز نظامي چگونه زمين شوي صنعتي انتخاب کنيم گفت: همانطور که اشاره کردم در اين مراکز از اسکرابر ها يا کف شوي صنعتي بي صدا استفاده مي شود و ما در نوين پاک بيش از 50 نوع کف شوي صنعتي مختلف داريم که قابليت هاي بسيار زيادي دارند و مي توانند با استفاده از تکنولوژي پيچيده و کاربري بسيار ساده اي که دارند موجب آساني بسياري از امور نظافتي و راحتي کار اپراتور شوند.

محمد قهرماني به عنوان سخن پاياني خود افزود: اميدواريم با عرضه و ارائه دستگاه هاي نظافتي با شرايط ايده‌آلي که براي خريد دستگاه هاي نظافتي کف شوي صنعتي، زمين شوي صنعتي (اسکرابر) تعيين کرده ايم بتوانيم در امر جلوگيري از انواع بيماري ها به خصوص کرونا در اين زمان بسيار سخت که هر روز تعداد بسيار زيادي از مردم بابت اين بيماري جان خود را از دست مي دهند، در جلوگيري از شيوع اين بيماري سهيم باشيم.

او گفت: مردم عزيز مي توانند همه روزه با ما در تماس باشند و سوالات خود را در مورد خريد انواع دستگاه ها و يا حتي فروش دستگاه ها با ما در ميان بگذارند، ما در ساعات اداري پذيراي اين عزيزان هستيم و حتي الامکان به آن ها کمک هاي لازم را مي کنيم.