باشگاه خبرنگاران/ زن هندوستانی که در ۷۱ سالگی خود صاحب بچه شده بود بر اثر یک حادثه فرزندش را از دست داد. گیرکردن شیر در گلوی این دختر ۱.۵ ماهه موجب مرگش شد. پس از این حادثه این کودک بلافاصله به یک بیمارستان دولتی در «آلاپوژا»، شهری در جنوب ایالت کرالا هند منتقل شد، اما تلاش پزشکان برای نجات جان کودک بی نتیجه ماند.

پزشکان تمام تلاش خود را برای نجات جان کودک انجام دادند، اما روز روز دوشنبه مرگ این کودک به خانواده اش اطلاع داده شد. این نوزاد در تاریخ ۱۸ مارس و با کمک لقاح آزمایشگاهی متولد شده بود. پس از تولد زودرس کودک، مادر وی مجبور شد تا ۴۰ روز را در بیمارستان بگذراند. این کودک حدود ۱۰ روز پیش در تاریخ ۲۸ آوریل از بیمارستان مرخص شده بود. «سودارما» مادر کودک، یک معلم بازنشسته و همسرش سورندان، بازنشسته مخابرات با وجود کهولت سن و پس از آنکه یک سال و نیم پیش پسرشان در عربستان درگذشت تصمیم به بچه دار شدن گرفتند.

وقوع این حادثه و مرگ این کودک در حالی خبرساز می‌شود که در حادثه‌ای مشابه که سال گذشته در زیمباوه رخ داد یک نوزاد حین خوردن شیر مادر خفه شده بود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی مادر نوزاد که حین شیردادن به فرزندش به خواب رفته بود، پس از بیدارشدن متوجه مرگ کودک شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar