باشگاه خبرنگاران/ يکي از کاربران شبکه اجتماعي TikTok ماجراي کشف حقيقت در خصوص خانواده‌اي که او را بزرگ کرده‌اند و اينکه چگونه از دانستن فروخته شدن خود در حالي که هنوز يک دختر کوچک بود شوکه شده است را براي دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت.

او در يک کليپ ويديويي که در تيک تاک منتشر کرد، گفت: مي‌دانستم دو نفري که مرا بزرگ کرده‌اند به لطف شناسنامه‌ام پدر و مادر واقعي‌ام نبوده و براي يافتن والدين حقيقيم دست به جستجو زدم.

اين دختر مي‌خواست چيزي در خصوص گذشته خود بداند، بنابراين به دنبال کمک به اداره پليس براي يافتن مادرش مراجعه کرد، زيرا معتقد است که بهترين راه براي شناختن محل زندگي او جستجوي سوابق کيفري در صورت پيدا شدن است.

مسئله غافلگيرکننده اين بود که شهردار شهري که او در آن متولد شده بود به اين دختر اطلاع داد که او هيچ اطلاعي از مادرش ندارد تنها گزارشي از سال ۱۹۸۰ درباره مفقود شدن او وجود دارد. اما به دليل از بين رفتن بايگاني سوابق قديمي درباره بررسي اين آدم ربايي نتوانست به تحقيقات پليس دست يابد.

در يک ويديو کليپ ديگر، اين دختر گفت: مادر بيولوژيکي او را به خانواده‌اي که در آن بزرگ شده بود فروخته است، اما مادربزرگش از اين موضوع آگاهي نداشته و گمان مي‌کرده که گم شده است، بنابراين به پليس مراجعه و شکايت آدم ربايي ثبت مي‌کند و جالب‌تر اينکه مادرش در جستجوي او شرکت کرد درحالي که از محل زندگي دخترش مطلع بود.

اين دختر انگليسي مي‌گويد که نام اصلي مادرش را از برگه تولدش يافته است و يک بازپرس خصوصي براي پيگيري او استخدام شده تا او را پيدا کند.

فيلم‌هاي روايت زندگي خصوصي اين فعال اجتماعي، از زمان انتشار در TikTok صد‌ها هزار بازديد به دست آورده و بسياري از دنبال کنندگان با زني که تجربه سختي را در زندگي خود تجربه کرده است ابراز همدردي مي‌کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar