باشگاه خبرنگاران/ این روز‌ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده است. آمار بالای مبتلایان در کنار کمبود تجهیزات پزشکی در برخی موارد سردرگمی و اشتباهات عجیب و غریب کادر درمان و مسئولان بیمارستانی این کشور را به دنبال داشته است. در حالی که طی هفته‌های گذشته زنده شدن تعدادی از بیماران مبتلا به کرونا در این کشور خبرساز شد به تازگی نیز بازگشت غافلیگرانه یک زن سالخورده بهبود یافته از کرونا به خانه اش، خانواده اش را در بهت و حیرت فرو برد. این اتفاق روز چهارشنبه و در منطقه «کریشنا» واقع در شهر چاگایپِت رخ داد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند «گیرجاما» ۷۵ ساله اهل ایالت «اندهرا پرادش» هند در حالی پس از بهبود یافتن از کرونا به خانه بازگشت که شخص دیگری به جای او و اشتبا‌ها توسط خانواده اش سوزانده شده بود. بنا به این گزارش شوهر این زن در تاریخ ۱۲ می‌و پس از مثبت شدن ابتلای همسرش به کرونا او را در بیمارستان دولتی «ویجای وادا» بستری کرده بود. «گادایا» سه روز بعد و در حالی که برای اطلاع از حال زنش به بیمارستان مراجعه کرده بود با تخت خالی او روبه رو شد.

این مرد پس از پرس و جو از وضعیت همسرش به او گفته شد احتمالا زنش به بخش دیگری منتقل شده است. در حالی که این مرد پس از جستجو‌های فراوان موفق به پیداکردن زنش نشده بود پرسنل بیمارستان او را به سردخانه بیمارستان ارجاع دادند. این مرد پس از مراجعه به سردخانه با جسد زن دیگری روبه رو شد که بسیار شبیه به زن وی بود و پس از انجام تشریفات قانونی جسد این زن برای سوزانده شدن به وی تحویل داده شد.

بازگشت غافلگیرکننده

گادایا در ادامه جسد این زن غریبه را در حالی که تصور می‌کرد زنش باشد به خانه منتقل کرد و مراسم سوزاندن جسد در روز سه شنبه انجام شد. این در حالی بود که گیرجاما، همسر گادایا پس از بهبودیافتن از کرونا در حالی که از مراجعه نکردن خانواده اش برای ترخیص خود از بیمارستان متعجب شده بود روز چهارشنبه به تنهایی به خانه بازگشت. ظاهر شدن ناگهانی گیرجاما در مقابل درب خانه، همسرش، گادایا را در حالی که تصور می‌کرد او را سوزانده باشد در شوک فرو برد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar