باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه فروریختن ناگهانی بالکن یک خانه ساحلی در شهر ملیبو در حومه غربی لس آنجلس را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که تعدادی از مهمانان بر روی بالکن این مکان تفریحی تجمع کرده و نظاره گر مناظر اطراف هستند که ناگهان این حادثه رخ می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد بر اثر فرور یختن بالکن همه مهمانان به پایین سقوط می‌کنند.

بنا به گفته مسئولان آتشنشانی محلی حدود ۱۵ نفر در یک قسمت  از بالکن حضور داشتند که باعث بروز این حادثه شد. این افراد در یک جشن تولد شرکت کرده بودند. بنا به این گزارش چهار نفر از مهمانان در بیمارستان بستری شدند که حال دو نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است. پنج نفر دیگر که در این حادثه زخمی شده بودند نیز در محل مورد مداوا قرار گرفتند. در این حادثه هیچ فردی کشته نشد.

یک شاهد عینی به CBSLA گفت: «ما یک صدای شکستن چیزی را شنیدیم و من ناگهان دیدم دوستان به همراه همسرم ۱۵ فوت به پایین و روی سنگ‌ها سقوط کردند. این بالکن ناگهان شکست و فرو ریخت. اگرچه این حادثه دردناک بود، اما می‌توانست به اتفاق بدتری تبدیل شود.»بنا به گزارش نیویورک پست، مالک این خانه ساحلی گفت که او خانه اش را برای تعطیلات آخر هفته حداقل برای ۶ نفر اجاره داده بود، اما بنا به گفته همسایگانش در این جشن تولد حدود ۳۰ نفر شرکت داشتند.گفتنی است؛ در حالی که بنا به گزارش KABC این حادثه احتمالا بر اثر وزن زیاد افرادی که در بالکن تجمع کرده بودند رخ داه است بنا به گفته مقامات آتشنشانی این خانه اکنون تخلیه شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar