بدونیم/ اعضای بدن ما حرف‌های زیادی در رابطه با شخصیت درونی مون برای گفتن داره و به ما کمک میکنه راهی برای ارتباط برقرار کردن با اون پیدا کنیم.

ما بهتون پیشنهاد میکنیم دستاتون رو مشت کنید و به بعضی از ویژگی‌های شخصیتی تون پی ببرید. 

انگشت شست در بالای انگشت‌های مشت شده


انگشت شست در داخل انگشت‌های مشت شده


انگشت شست در کنار انگشت‌های مشت شده


انگشت شست به جهت بالا


 
نتیجه

انگشت شست در بالای انگشت‌های مشت شده

شما پر انرژی‌ترین شخص در دنیا هستید. دائم به دنبال تجربیات و اطلاعات جدید هستید و همه چیز را خیلی زود می‌پذیرید. هیچوقت زمان تان را با نشستن جلوی تلویزیون هدر نمی‌دهید. شما فردی مهربان و بشردوست هستید که همیشه دوست دارید به دیگران کمک کنید. بیشتر از حرف عمل می‌کنید و مهربانی و معتمد بودنتان باعث شده دیگران برای شمااحترام خاصی قائل باشند. به تمام اطرافیان تان انگیزه و انرژی می‌دهید و رهبری محترم هستید.

انگشت شست در داخل انگشت‌های مشت شده

شما انسان باهوشی هستید و خیلی خوب حرف می‌زنید، اما در دوست یابی زیاد خوب نیستید. به همین دلیل ممکن است اطرافیان تان فکر کنند شما انسان کم حرف و عبوسی هستید، اما پس از شناخت شما متوجه می‌شوند که تا چه اندازه مهربان و رئوف هستید. ریشه هر مشکلی را می‌بینید و راه حل آن را پیدا می‌کنید. زرنگ و باهوش هستید و همیشه تصمیم درست می‌گیرید. گاهی اوقات بیش از حد از خودتان انتظار دارید و همین باعث نگرانی تان می‌شود. به همین دلیل نیاز دارید یک شخص بدون این که چیزی را برایش توضیح دهید درک تان کند.

انگشت شست در کنار انگشت‌های مشت شده

شعار شما این است: هر کسی خودش مسیر زندگی خودش را انتخاب می‌کند؛ و مسیر زندگی شما یکی از آن مسیر‌های سخت است. بسیار فعال و با اشتیاق هستید و ارزش خودتان را می‌دانید. ترس شما از شکست باعث می‌شود نتوانید تصمیم‌های جدی بگیرید و این تنها چیزی است که اعتماد به نفس تان را کم می‌کند. به همین دلیل گاهی اوقات نیاز به تایید دیگران دارید. دوستان تان به بی ریایی و قابل اعتماد بودن شما ارزش قائل می‌شوند و از این که شما در کنارشان هستید احساس امنیت می‌کنند.

انگشت شست به جهت بالا

شما بسیار متواضع و در عین حال باهوش و با استعداد هستید. ایده‌های جالبی به ذهن تان می‌رسد که از نظر دیگران غیرممکن هستند. در آرزوی کشف دنیا هستید و از همه مهم‌تر در این راه قدم برمی دارید. اطرافیان تان شما را به عنوان یک دایره المعارف می‌شناسند و از شما در خیلی موارد مشاوره می‌گیرند. اما از درون فرد بسیار محتاطی هستید و با هر کسی ارتباط برقرار نمی‌کنید و تنها به کسانی که می‌شناسید مشاوره می‌دهید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar