نماد آخرین خبر

صحنه وحشتناک انفجار مواد آتش زا در داخل خودروی لوکس!

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی

باشگاه خبرنگاران/ ويدئوي تکان دهنده‌اي که به تازگي منتشر شده است لحظه انفجار مواد آتش زا در داخل خودرويي لوکس در آمريکا را به تصوير مي‌کشد. «کولين کربي» ۲۰ ساله با خودروي BMW خود در تاريخ ۴ جولاي در پشت چراغ قرمز چهارراهي در «ناشويل» ايالت تنسي توقف کرده بود که اين اتفاق رخ داد.

کولين در پشت چراغ قرمز بين کليسا و خيابان هفدهم توقف کرده بود که يک خودروي ديگر در کنار خودروي او متوقف و راننده آن مواد آتش زا را به داخل ماشين وي پرتاب کرد. در ويدئوي منتشر شده مشاهده مي‌شود در حالي که اين راننده جوان در پشت چراغ قرمز توقف کرده است يک خودوري سفيد رنگ در کنار خودروي وي توقف کرده و راننده آن يک ترقه به داخل خودروي کربي پرتاب مي‌کند.
 
«کتي کربي»، مادر کولين در اين باره گفت: «پسرم فورا به عقب برگشت و سعي کرد تا ترقه را پيدا و آن را از خودرو بيرون بيندازد. دست پسرم دچار سوختگي شد.»

با اين حال واکنش کولين آنچنان هم سريع نبود و اين مواد آتش زا در داخل ماشينش و روي صورتش منفجر شد. در اين حادثه در حالي که دست کربي دچار سوختگي شد با اين حال او دچار جراحت شديدي نشد. پليس هنوز نتوانسته راننده مهاجم را شناسايي و پيدا کند. پليس از شهروندان خواسته تا در شناسايي راننده خودرو به آن‌ها کمک کنند. کولين اميدوار است پليس بتواند راننده‌اي ر که به او حمله ور شده را دستگير کند.

او در اين باره گفت: «من حتي متنفرم از اينکه بگويم به طرف آن‌ها کتاب پرتاب کنم. من متنفرم از اينکه زندگي افراد ديگر را با چنين اعمال احمقانه‌اي به خطر بيندازم. واقعا اگر در آن لحظه در عقب خودروي من نوزاد بود يا خانواده ام در صندلي عقب نشسته بودند چه اتفاقي رخ مي‌داد؟ اين (عمل) مي‌توانست منجر به کشتن شدن افراد شود.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره