نماد آخرین خبر

صحنه ای زیبا که کارگر کافی شاپ در خیابان خلق کرد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی

باشگاه خبرنگاران/ روزانه ويدئو‌هاي زيادي در فضاي مجازي منتشر مي‌شود؛ از ويدئو‌هاي سرگرمي و ورزشي گرفته تا ويدئو‌هاي آموزشي و حوادث. اما برخي از اين ويدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبديل به ويدئو‌هايي داغ مي‌شوند، مانند ويدئويي که اقدام انسان دوستانه يک کارگر کافي شاپ در ايرلند را به تصوير مي‌کشد.

در اين ويدئو مشاهده مي‌شود در حالي که باران شديدي در حال باريدن است اين کارگر يک چتر بزرگ را روي سر مرد ويلچرسوار گرفته تا او خيس نشود. اين کارگر چتر بزرگ را دقيقا روي سر مرد ويلچرنشين و خودش گرفته و در کنار او در خيابان حرکت مي‌کند. اين کارگر که در کافي شاپ کار مي‌کند عملي فراتر از وظيفه خود انجام داده و صحنه‌اي زيبا و انسان‌دوستانه را خلق مي‌کند.
 
رکس چاپمن، بسکتباليست سابق آمريکايي اين ويدئو را در توئيتر خود به اشتراک گذاشت. او در شرح اين ويدئو نوشت: «اي مرد در کافه‌اي در دوبلين کار مي‌کند، او فراتر از وظيفه خود به يک مشتري کمک کرد تا وي زير باران خيس نشود.»

اين ويدئو تاکنون بيش از ۵۳۴ هزار بيننده داشته است. انتشار اين ويدئو با واکنش کاربران همراه بود. يکي از کاربران در کامنتي نوشت: «اين صحنه‌ها در ايرلند عادي است.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره