نماد آخرین خبر

4گوشه دنیا/ بازگرداندن یک کتاب به کتابخانه پس از 300 سال!

منبع
بروزرسانی
 4گوشه دنیا/ بازگرداندن یک کتاب به کتابخانه پس از 300 سال!

طلا/ کليساي جامع شيفلد که پيش از اين داراي کتابخانه بوده است در هفته جاري يک بسته پستي دريافت کرد که اين بسته حاوي يک کتاب متعلق به 300 سال پيش بود.

کليساي جامع شيفلد که در بريتانيا است در اين هفته اين بسته پستي را دريافت کرد که در واقع يک کتاب امانت گرفته شده از کتابخانه اين کليسا بوده است که در حال حاضر اين کتابخانه تخريب شده است.

به همراه اين کتاب نامه اي نيز ارسال شده بود که جزئيات ماجراي کتاب امانت گرفته شده و تاريخ آن را فاش مي کرد. اين کتاب درست در زماني به کليسا بازگردانده شد که ديگر نه کتابخانه اي وجود دارد و نه امانت دهنده و نه امانت گيرنده زنده هستند.

در داخل اين کتاب يادداشتي دست نويس مربوط به سال 1709 وجود دارد که نشان مي دهد اين کتاب از سوي کتابخانه کليساي جامع شيفلد به امانت داده شده است.

اين درحالي است که کيت فرو، کشيش ارشد اين کليسا در يک مصاحبه با يکي از روزنامه هاي محلي گفته است اين کتاب به نام ايمان و عمل يک پيرو کليساي انگلستان است که در سال 1704 يعني 317 سال پيش چاپ شده است و درسال 1709 به امانت داده شده است.

 

همچنين اين کشيش در ادامه مصاحبه با روزنامه شيفلد استار گفته است کتابخانه کليساي جامع اين شهر تا اواخر قرن 18 يک مرجع محبوب براي امانت گرفتن کتاب بود و درسال 1800 تعطيل شد.

آقاي فرو گفت: خانمي در ولز پس از مرگ مادربزرگش، اين کتاب را در ميان اشيا برجاي مانده از او پيدا کرده است. مادربزرگ در وصيت نامه اش به بازماندگان خود توصيه کرده بود که کتاب را به کتابخانه کليساي جامع شيفلد باز گردانند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره